دانلود بازی Kart Racing Pro – Release 8 برای کامپیوتر

Kart Racing Pro یک شبیه ساز واقع گرایانه ریسینگ کارتی است که شامل ویژگی های هیجان انگیزی است. هدف از ارائه این بازی این است که بازیکنان بتوانند از ابزارهایی برای آموزش رانندگانی استفاده کنند و یک موتور فیزیکی شبیه سازی شده را داشته باشند و آن را امتحان کنند. این بازی دارای المان های دینامیکی واقع گرایانه است و می تواند به درد خیلی از افراد بخورد. شما می توانید گزینه های زیادی را فعال و غیرفعال کنید و تجربه ای متفاوت را برای خود رقم بزنید.

سازندگان بازی توصیه کرده اند که برای تجربه بازی از فرمان شبیه سازی شده واقعی استفاده کنند و تجربه نابی را به همان گیم پد برای خودشان رقم بزنند. بهرحال می توانید توسط این بازی به مسابقات آنلاین هم راه پیدا کنید و خودتان را جزو بهترین رانندگان بازی های کارتی قرار دهید. در این بازی می توانید مقایسات زیادی را صورت دهید و همواره بهترین تجربه را در دورهای بعدی برای خود رقم بزنید. اطلاعات توسط بازی جمع آوری می شود و در راندهای بعدی یک تجربه فراموش نشدنی به شما می دهد.

Kart Racing Pro Release 8 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Kart-Racing-Pro

با دانلود بازی Kart Racing Pro می توانید تجربه ای شبیه سازی شده داشته باشید و تایرهای خود را بهبود بخشید. همانطور که گفته شد این بازی را می توانید به سیستم های فیزیکی هم مجهز کنید و یک تجربه واقعی از رانندگی را داشته باشید. تنها چیزی که نیاز دارید یک وی آر و یک فرمان الکترومکانیکی است تا شما را به یک راننده واقعی در منزلتان تبدیل کند. اگر هم نداشته باشید می توانید به سادگی این بازی را تجربه کنید و یک ریسینگ تمام عیار داشته باشید. امکان مود کردن موتورها هم امکان پذیر است و بدین ترتیب کاربران پیشرفته می توانند موارد جدیدی را به بازی اضافه کنند. فرصت را از دست ندهید و یک رقابت متفاوت را تجربه کنید.

info

Kart Racing Pro is a realistic karting simulator. The aim is to create a software useful as a training tool for real drivers, based on a scratch built physics engine that accurately simulates kart dynamics and setup options. As such a steering wheel is strongly recommended, although keyboard, joysticks and gamepads are fully supported.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP 64-bit

Processor: 2 Ghz CPU

Memory: 2 GB RAM

Graphics: OpenGL 1.2.1 compatible GPU with 512 MB of video RAM. VR: GeForce GTX 970 (AMD Radeon R9 290) or better

DirectX: Version 8.1

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Kart Racing Pro Release 8-SiMPLEX با لینک مستقیم