دانلود بازی Katana ZERO v1.0.5 برای کامپیوتر – نسخه GOG

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5رای)
Loading...

در این بازی پلتفرمر و اکشن شما با انتخاب قهرمان دلخواه خود باید با دشمنان مختلفی که پیش روی شما هستند مبارزه کرده و با استفاده از مهارت‌های مختلف، آن‌ها را از بین ببرید. یکی از مهارت‌های جالب برای بازی‌بازان در بازی Katana ZERO توانایی متوقف کردن زمان است. بازی چیزهای جذاب زیادی دارد، از جهان زیبایی‌شناسانه سایبرپانکی، موسیقی سنایزر و سبک Side-Scrolling اما یک ویژگی‌ که بیشتر از همه خود را به‌ نمایش می‌گذارد، سیستم مبارزات بازی است. تیم توسعه دهنده ی این بازی، یعنی دیوالور دیجیتال، کارنامه نسبتا خوبی از انتشار عناوین مختلف از خود به جای گذاشته است که از میان آن‌ها می‌توان به My Friend Pedro اشاره کرد. سبک این بازی را می توان اکشن، ایندی و خشونت آمیز دانست که از گرافیک پیکسلی بهره مند است.

«کاتانا» نام شخصیت اصلی بازی Katana ZERO است که به‌ خاطر سرعت بالا در دویدن و در مبارزات شناخته می‌شود. کاتانا با سرعت خود می‌تواند در برابر شلیک گلوله دشمنان جاخالی دهد، همچنین خود نیز علاوه بر شمشیر می‌تواند از گلوله استفاده کند. در مبارزات بیشترین ویژگی‌ که به چشم می‌آید قابلیت آهسته کردن زمان است تا بتوان جاخالی داد و به خفن‌ترین شکل ممکن دشمنان را از پای درآورد. به نظر می‌رسد مراحل بازی نیز از تنوع قابل توجهی برخوردار باشد، از شهرهای تاریک، تا عمارت‌ها و حتی مکان‌های زیرزمینی. هنوز اطلاعات مهمی از داستان بازی منتشر نشده است اما داستان از طریق سکانس‌های سینمایی در جریان گیم‌پلی روایت خواهد شد.

Katana ZERO v1.0.5 PC-GOG

دانلود-بازی-Katana-ZERO

info

Katana ZERO is a stylish neo-noir, action-platformer featuring breakneck action and instant-death combat. Slash, dash, and manipulate time to unravel your past in a beautifully brutal acrobatic display.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64

Processor: Intel Pentium E2180 (2 * 2000) or equivalent

Memory: 1 GB RAM

Graphics: GeForce 7600 GT (256 MB)

DirectX: Version 10

Storage: 200 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64

Processor: Intel Core i3-3240 (2 * 3400) or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GeForce 8800 GTS (512 MB)

Storage: 200 MB available space

راهنمای نصب

1) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Katana ZERO v1.0.5 (30035)-GOG با لینک مستقیم

ADs