دانلود بازی Killer Chambers برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

برای اینکه تاج کیانی را بدست آورید و قلمرو پادشاه دلیر را نجات دهید، باید با شیوع ارواحی که بدست Lord Grave عازم شده اند مواجه شوید و همه ی آن ها را در Royal Palace نابود کنید! مکانیزم های تله و چالش های گوناگونی پیش روی شما خواهد بود. بازی Killer Chambers اثری اکشن، پلتفرمر و با حافظه ی هیبریدی می باشد که توسط استودیو Village Bench توسعه و انتشار یافته است. شما باید در اتاق های کوچک زنده بمانید. اتاق هایی که مملوء از تله های گوناگون است! مواظب باشید! چرا که اگر حتی یک ضربه بخورید، می میرید. آیا می توانید علیه گلوله های بی رحمانه ی دشمن زنده بمانید؟

هیچ شانس و اقبالی برای شما باقی نمانده…هر تله ای که بر سر راهتان قرار دارد چالش برانگیز است و شما باید به سرعت آن ها را حل کنید تا بتوانید زنده بمانید. خود را آماده کنید و حافظه ی خود را به شدت تقویت نمایید تا بتوانید تاج کیانی را بدست آورید. بازی Killer Chambers بیش از ۴۰اتاق چالش برانگیز خواهد داشت که ۳درجه ی سختی برای آن ها لحاظ شده است. ۵طبقه با تله ها و باس های مختلف در انتظار شما هستند. بیش از ۵۰۰ گونه از تله های دشوار در پیش روی شماست که باید از آن ها جان سالم به در ببرید. آیتم های زیادی در سرتاسر گیم پلی وجود دارند که می تواند به این پادشاه دلیر در سفر ماجراجویانه اش کمک کند.

Killer Chambers PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Killer-Chambers

info

To get the King’s Crown and save the realm Brave Lord has to face the ghostly apparition of Lord Grave and break through the deadly rooms of the Royal Palace fiercely protected by countless trap mechanisms. Killer Chambers is an action-platformer/memory-game hybrid. You must survive in small rooms filled with traps until one turn of the hourglass.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Dual Core

Memory: 1 GB RAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 100 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Memory: 4 GB RAM

DirectX: Version 11

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Killer Chambers-SiMPLEX با لینک مستقیم