دانلود بازی killer7 + Update v20190119-PLAZA برای کامپیوتر

بازی killer7 یک اثر ماجراجویانه کلاسیک است که به لطف آوازه معروف استودیو خودش اسم و رسمی به پا کرده است و علاقه مند به این سری را پس از ۱۳ سال به پای خودش کشانده است. داستان بازی حول هارمن اسمیت می گردد که ۷ شخصیت مرگبار را که به نام killer7 شناخته می شود از خودش بروز می دهد و کارهای جنایتکارانه بسیاری انجام می دهد. او توانایی های خاصی دارد و بنابر همه شخصیت هایی که دارد، از سلاح های متنوع و حتی نوع پوشش خاص استفاده می کند.

او ترکیب منحصربفردی از مبارزات را ارائه می کند که باعث می شود در دل شخصیت هایش غرق شوید و توان تشخیص آنها از یکدیگر را نداشته باشید. یک مسیر تاریک در انتظار شما است و باید در دل داستان جذاب بازی غرق شوید تا در نهایت کم کم به این شخصیت ها مسلط شوید. بین شخصیت ها در دانلود بازی killer7 تغییراتی ایجاد کنید تا بتوانید برخورد مناسبی با عناصر داشته باشید و مهارت های خود را بالا ببرید.

killer7 PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v20190119-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-killer7

دانلود بازی killer7 یک تجربه کلاسیک در اختیار شما قرار می دهد و می توانید سبک بصری بسیار متفاوتی را در بازی تجربه کنید. ماشین های مدرن در بازی وجود دارند و میزبان توانایی های همه این شخصیت های مرموز خواهند بود. با توجه به ترکیب منحصربفرد بازی، مکانیک گیم پلی بسیار جذابی در نظر گرفته شده است و شما هم به عنوان تیرانداز اول شخص و هم در صحنه های سوم شخص قرار خواهید گرفت. سازمان های زیادی به دنبال شما هستند و برای اینکه بتوانید برنامه های خود را انجام دهید و به کار سازمان مخوفی پایان دهید، لازم است که گروه انتخاری معروفی به نام مستعار لبخند بهشت را منحل کنید. انتخاب شما بسیار مهم است و همه هفت شخصیت در اختیار شما هستند تا به آنها مسلط شده و وارد نبرد ها شوید. مخاطبین بازی از همان ابتدا در بازی غرق می شوند و داستان برای بسیار جذاب است.

info

From the minds of iconoclast writer/director SUDA51 (Goichi Suda) and legendary directors Hiroyuki Kobayashi and Shinji Mikami, killer7 returns for the first time in over 13 years! From the renowned studio Grasshopper Manufacture, Ltd. comes a cult classic adventure game that cemented the studio’s international fame and recognition.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later
Processor: 2GHz Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or later
Processor: 3GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512MB, Dedicated Graphics Card
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com