دانلود بازی Kingdom Rush Origins – Forgotten Treasures برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Kingdom Rush Origins اثر جذابی است که شما را به یک ماجراجویی بسیار هیجان انگیز می برد. شما در این بازی باید یک برجک دفاعی بسازید و سعی کنید که از آن دفاع کنید. گیم پلی بازی به شکل رعدآسا و بسیار سریع دنبال می شود و شما می توانید رفته رفته مهارت زیادی در آن پیدا کنید. جادوگران و فرماندهان زیادی در بازی حضور دارند که همگی شخصیت های منحصربفرد محسوب می شوند. محیط ها بسیار مرموز هستند و می توانید توانایی های خود را رفته رفته بالاتر ببرید. حتی درختان غول پیکر هم در بازی وجود دارند و جنگ ها با وجود آنها حماسی تر دیده می شود.

باید قهرمانان افسانه ای خود را ارتقا دهید و قدرت آنها را روز به روز بیشتر کنید. محیط مبارزات به شکل مارپیچی است و باید نیروهای خود را حرکت دهید و از جناحین حملات خود را شکل دهید. با توجه به سرعت بالای بازی، این شما هستید که باید سرعت عمل بالایی داشته باشید و در برابر بازیکنان قدر دنیا، عکس العمل مناسبی نشان دهید.

Kingdom Rush Origins Forgotten Treasures PC-PLAZA

توسعه دهنده جدید Forgotten Treasures اضافه شد

دانلود-بازی-Kingdom-Rush-Origins

دانلود بازی Kingdom Rush Origins قدرت های منحصربفردی برای هر قهرمان ارائه کرده است و حتی حیوانات نیز برای خودشان قدرت دارند. بیش از ۷۰ نوع اچیومنت در بازی قرار دارد و می توانید با تجربه حالات مختلف بازی، آنها را بدست آورید. دشمنان خود را نابود کنید و سعی کنید که در سه حالت مختلف بر دشمنان یورش ببرید.

خرابه هایی در بازی Kingdom Rush Origins وجود دارند که نشان دهنده برخی از شهرهای باستانی هستند. فصل های مختلف در بازی دیده می شود و می توانید زیبایی پوشش بافتی را در جای جای نبردهای خود مشاهده کنید. کل صفحه بازی از بالا دیده می شود و می توانید احاطه کاملی به منظور طرح ریزی تاکتیک های حمله خود داشته باشید. هرچه قدر که به قدرت نیروهای خود واقف باشید، بهتر می توانید از آنها برای ضربه زدن بر دشمن استفاده کنید.

 

info

Kingdom Rush Origins is the third installment of the award-winning Kingdom Rush saga, loved by millions and earning accolades from gamers and critics around the globe. Take a trip back to the beginning, before Vez’nan ever thought to threaten the kingdom with the gem of power, and experience even more of the lightning-fast, exceptionally captivating gameplay that made the franchise a cornerstone of essential tower defense games. In this exciting prequel, command your elven army and defend mystical lands from sea serpents, evil sorcerers, and wave after wave of gnoll tribesmen, all with the help of brand-spankin’ new towers, heroes, and spells to fend off every last baddie.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Dual Core CPU
Memory: 1 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.0 compliant with 512MB of video RAM.
Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Memory: 2 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.0 compliant with 1.0GB of video RAM.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 11م مارس 2019 + توسعه دهنده جدید Forgotten Treasures می باشد.

————–

دانلود بازی Kingdom Rush Origins Forgotten Treasures-PLAZA با لینک مستقیم