دانلود بازی Koloro + Update v20180606-PLAZA برای کامپیوتر

بازی Koloro یک اثر پازل پلتفورمینگ است که سبک و سیاق فوق العاده جذاب و هنری را تحویل بازیکنان داده است. این بازی سعی کرده است تا به صورت پویا، یک تجربه ناب و منحصربفرد را به بازیکنان ارائه دهد. بازی دارای شخصیت های بسیار دوست داشتنی است و شما نیز می توانید در دنیای رویایی بازی، با این شخصیت ها همراه شده و با موسیقی متن اکشن بازی همراه شوید. وقتی بازی را تجربه می کنید با بسیاری از المان های هنری بازی روبرو می شوید در فضایی که با تاریکی و رنگ های متنوع ترکیب شده است، یک تجربه ناب را خواهید داشت. شما باید در دانلود بازی Koloro به کورا، که دختر کوچکی با موهای صورتی است، تبدیل شده و ترس و اضطراب را از خود دور کنید. شما از این ترس و اضطراب برای پید کردن خواهر کوچک خود، یعنی نورا استفاده می کنید و باید در جهانی که با رویاها و کابوس ها، احاطه شده است، هدف خود را دنبال کنید.

Koloro PC-PLAZA

آپدیت بازی Koloro Update v20180606-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Koloro

با دانلود Koloro باید از موانع بسیاری عبور کرده و بیشتر از پرش های متوالی استفاده کنید تا با تمرکز و سرعت بالا بتوانید عبور کنید. بازی حالت پازل و معمایی هم دارد و باید یک تجربه ناب را به همراه حل کردن بعضی از معماهای ساده بازی داشته باشید. جهان بازی شیطانی به نظر می رسد و این موضوع از گرافیک و موسیقی بازی به خوبی قابل رویت است. بازی Koloro در حالت مینیمالیستی و با گیم پلی معمولی ارائه شده است و در واقع همه فاکتورهای منحصربفرد لازم برای نمایش توانایی های شما را خواهد داشت. این فاکتورها کمک می کنند که به دقت جهان بازی را کاوش کرده و جهش های ضروری را انجام دهید.

فاکتور هنری بازی در متناقض با دنیای رویایی بازی است و انجام دادن کاوش های هیجان انگیز، یک حس عالی را به بازیکن می دهد که اصلا دل کندن از بازی را سخت می کند. موسیقی متن عالی نیز با صدای فراگیر و جذاب خودش، بهترین زمینه را جهت تجربه یک گیم پلی منحصربفرد ایجاد کرده است. بازی Koloro بیش از ۳۰۰ سطح هیجان انگیز است که مکانیک بازی را چالش می کشد و عکس العمل مناسبی را برای یادگیری ریتم بصری بازی ارائه می کند. شما می توانید ماجراجویی های جالبی را در بازی تجربه کنید و با عملکرد مناسب، با شخصیت های دوست داشتنی اطراف خود، به دوستی و عشق بپردازید.

info

Koloro is a contemplative puzzle/platform game with a unique and dynamique one-button gameplay, lovable characters, all in a dreamlike world with striking art style, and accompanied by a captivating soundtrack. Become Kora, the little girl with pink hair, and surpass her fears and anxieties to find her little sister Lora in a world where dreams and nightmares are one! Jump and avoid the obstacles and hordes of shadows monsters led by the very naughty Bad come straight from the deepest fears of Kora!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 310
DirectX: Version 9.0
Storage: 1140 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 Pro 64-bit
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3450 CPU @ 3.10GHz (4 CPUs), ~3.1GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970
DirectX: Version 12
Storage: 1140 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com