دانلود بازی Kontrakt v1.1.8.0 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Kontrakt یک بازی ماجراجویانه و اکشن تمام عیار است که می توانید در قالب تصاویر دوبعدی تجربه کنید و داستان پیچیده و تاریک آن را داشته باشید. شما در نقش یک آدمکش قرار دارید که به طرز مدرن آدم می کشد و به سوراخ سمبه های مختلف قدم می گذارد. بازی را باید طوری دنبال کنید که حقایق آشکار شوند و شما هم بتوانید پشت پرده اتفاقات را مشاهده کنید. گیم پلی بازی آدرنالین شما را بالا می برد و می توانید در آن غرق شوید. شخصیت های منفی بازی به دنبال کشتن شما هستند و واکنش های سریعی از شما انتظار می رود تا دوام بیشتری در بازی داشته باشید. ماجراجویی های طنزآلود بازی را در برگرفته است و این شما هستید که می توانید این ترکیب قدرتمند طنز با فضای غم انگیز داستانی را درک کنید. سبک هنری غیرمعمولی برای بازی در نظر گرفته شده است و شما را شگفت زده خواهد کرد.

Kontrakt v1.1.8.0 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Kontrakt

با دانلود بازی Kontrakt می توانید از سلاح های متنوع آن لذت ببرید و سبک های منحصربفردی از کشتار را در بازی برقرار کنید. موسیقی متنی شاهکار است و شما را به دنیایی فراموش نشدنی دعوت می کند. اهداف ترور خود را به خوبی انتخاب کنید و سعی کنید که انعکاس درستی از اتاق های مختلف بازی داشته باشید. همه ی اتاق تا قبل از اینکه واردشان نشده اید، مرموز هستند و باید با آمادگی کامل پیش بروید. بازی تحت تاثیر گیم پلی شاهکارش قرار دارد و قطعا با دیدن آن ساعت ها مشغولش خواهید شد. صحنه های آهسته در هنگام برخورد تیر به دشمنان واقعا عالی است و حرکت متروها و ورود به سینما ها جهت کشتار هم حس و حال جذابی دارد. سازندگان از فضای دوبعدی بهترین استفاده را کرده اند و جلوه های ویژه مدرن را در ان قرار داده اند که بازیکن را مجذوب خودش می کند.

info

Kontrakt is a hyper-violent action-adventure game about schizophrenia with a dark and twisted story. You will assume the role of a hitman involved in mysterious contract killing, while uncovering the dirty truth and secrets behind the City of Light. The rush of adrenaline coming after each kill will slow down time for you, turning you into an unstoppable monster. Choose the weapon of your choice and plan the assassination carefully, because quick reactions won’t be enough.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 and above

Processor: 2 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 4600 or equivalent (1 GB VRAM)

DirectX: Version 9.0c

Storage: 500 MB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

Additional Notes: Mouse, Keyboard

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2 GHz dual-core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 760 / Radeon 7950 or better.

DirectX: Version 12

Storage: 500 MB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

Additional Notes: Mouse, Keyboard

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Kontrakt v1.1.8.0-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs