دانلود بازی Krampus is Home برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

Krampus موجودی قدیمی از افسانه های اروپای مرکزی است. کرامپوس کودکانی را که در طی فصل کریسمس رفتارهای ناشایست دارند را تنبیه می کند. این بازی از المان های تلاش برای بقا استفاده می کند. شما می توانید مسیر خود را مخفیانه پیش ببرید، می توانید باسرعت بدوید و فرار کنید و حتی می توانید از ابزارهای نظامی برای کشتن دشمنان خود استفاده کنید. دشمنان شما با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته شکل گرفته اند و نمی توانید آن ها را حدس بزنید.

این بازی دارای دو حالت داستانی و حالت تلاش برای بقا می باشد که پس از اتمام حالت داستانی فعال خواهد شد. بازی Krampus is Home اثری از استودیو Regl Studios می باشد که در ۲۲م مارس ۲۰۱۹ برای اولین بار در شبکه استیم منتشر شد. این بازی از دوربین اول شخص استفاده می کند، دارای استراتژی های دشوار و چالش برانگیز بوده، مکانیزم های مخفی کاری و اکشن با جلوه های ویژهی سینمایی در آن گنجانده شده است.

Krampus is Home PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Krampus-is-Home

info

Inspired from Central European folklore, Krampus is an ancient creature who punishes children who have misbehaved during the Christmas season. This game is about survival, you can be stealthy, you can also run away or defend yourself from some enemies. The enemies have been developed with advanced artificial intelligence, thus they are very unpredictable. This game has a story mode and then a survival mode that unlocks once the story mode is completed.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 10.

Processor: 2.3 GHz Dual Core.

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce 610M or equivalent.

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Krampus is Home-SKIDROW با لینک مستقیم