دانلود بازی Lake Ridden + Update v1.6.1526 برای کامپیوتر

بازی Lake Ridden یک اثر پازل اوش شخص است که ماجراجویی فوق العاده هیجان انگیزی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. شما در این بازی یک گذرگاه مرموز را از بین می برید و سعی می کنید که خواهر خود را پیدا کنید. خوشبختانه شما تنها نیستید و در این ماجراجویی می توانید کمک نیز داشته باشید. نقش شما را ماری یک دختر ۱۳ ساله بازی می کند و داستان بازی در سال ۱۹۸۸ جریان دارد. روزی از روزها شما در کمال اعتماد به نفس به خواهدر کوچک خود و چند نفر از دوستان به یک آخر هفته شاد به بیابان می روید و شب دوم دچار یک آتش سوزی شدیدی می شوید. شما با خواهرتان بحثی پیدا می کنید و در عین حال او به جنگل فرار می کند. در حالی که شما در جستجوی خواهر خود هستید، به یک مکان فراموش شده می رسید و هیجان بازی به اوج خودش می رسد.

در بازی Lake Ridden شما باید راز و رمزهای زیادی را حل کنید و بتوانید برای رسیدن به سرنخ ها از ابزار محیط استفاده کنید. پازل ها را با هوش و ذکاوت خود حل کنید و ارتباطش را با ساکنین سابق این مکان فراموش شده متوجه شوید. تنظیم و گرافیک بازی بسیار زیبا صورت گرفته است و بازی با وجود اینکه بیشتر تمرکز خود را روی داستان گذاشته است، اما یک گرافیک و محیط خیره کننده انتظار شما را می کشد.

Lake Ridden PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.6.1526-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Lake-Ridden

دانلود بازی Lake Ridden شما را به داستان خودش می برد و سعی می کند که شما را غرق خود کند. شما باید باهوش عمل کرده و بتوانید شخصیت های بازی را عمیقا شناخته و از آنها برای حل پازل ها استفاده کنید. پازل هایی که تجربه خارق العاده ای را به شما می دهند و باعث می شوند که زمان هیجان انگیزی را به پای آنها بگذارید. در این راستا یک روایت هیجان انگیز نیز انتظار شما را می کشد.

info

You are Marie, a 13-year-old girl and the year is 1988. The warm summer is giving way to the first signs of autumn. Reluctantly, you join your younger sister and her friends for one last camping weekend in the wilderness of Maine. It was going just great, but the second night by the sizzling campfire, an argument with your sister ended with her running off into the forest. While searching for her, you stumble upon an old forgotten estate.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher (64bit only)
Processor: Intel core i3-2100T @ 2.5GHz or AMD FX 610
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 650Ti or AMD Radeon HD 7770
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64bit only)
Processor: Intel Core i5 3570K or AMD Ryzen 3 1300x
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce 970 gtx or AMD R9 290
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com