دانلود بازی Led It Rain + Update v1.022-PLAZA برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

آنچیزی که در بازی Led It Rain قرار است تجربه کنید، تنها موتورسواری نیست، بلکه باید با اسلحه خود به جان هیولاهای بازی بیفتید و آنها را نابود کنید. این بازی اول شخص شوتر، شما را با یکی از بهترین آثار سبک مسابقه ای آشنا خواهد کرد. هیولاهای بازی شامل زامبی های بسیاری هستند و باید با اره برقی و دیگر سلاح های دیوانه وار، آنها را از دم تیغ بگذرانید. هر مسیر مسابقه شامل سه دور است که تنوع بسیار خوبی هم دارند. موسیقی بازی بسیار جذاب است و نشانگر آهنگ هایی با تم های خاص موسیقی خشن است. طراحی گرافیکی بازی عالی است و خون و خونریزی تمام صفحه سیستم شما را پر خواهد کرد. یقینا گیم پلی بازی در حد ساده طراحی شده است، اما همین موارد و سلاح های متنوع بازی، می تواند برای مدت ها شما را سرگرم نگه دارد.

Led It Rain PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.022-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Led-It-Rain

باید سرعت بالایی در بازی led It Rain داشته باشید و تا می توانید همه زامبی ها و دیگر هیولاها را یک به یک نابود کنید. با تک چرخ زدن می توانید برای خود زمان بخرید و خشاب خود را پر کنید. موسیقی نقش زیادی در بازی دارد و آدرنالین خون شما را بالا می برد. محیط ها کم کم خشن تر می شوند و باید موتور را در بهترین شرایط خودش کنترل کنید. این بازی مراحل جذابی دارد و به هیچ عنوان قرار نیست که تکراری احساس شود. کنترل کردن همزمان موتور و تیراندازی، چالش بزرگی است که کم کم به آن عادت می کنید و می توانید صحنه های جذابی را رقم بزنید. نمی توانید چشم از صفحه بردارید و حتما باید سرعت انگشتان خود را بالا ببرید. فضاهای بازی ترسناک و تاریک هستند و باعث می شود که حس و حال خشونت بار بازی، بیشتر به شما منقل شود.

info

Motorcycles, guns, monsters. Led It Rain is first person shooter motorcycle driving racing game. Faster you drive and shoot monsters more score you obtain. Monsters include zombies, devils, skeletons, werewolves, chainsaw-maniacs and hilarious Wheelchair Zombiesᵀᴹ. Each race track has three laps on such levels as Depot, Crypt, Abyss, Mansion and Swamp. Led It Rain features music by Electric Deathbeat and a theme song by Maze of Jesse Lane.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows7
Processor: 2GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 or similar
DirectX: Version 9.0
Storage: 3 GB available space
Sound Card: Yes

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows8
Processor: 3GHz Quad Core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660
DirectX: Version 9.0
Network: Broadband Internet connection
Storage: 3 GB available space
Sound Card: Yes

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs