دانلود بازی Legrand Legacy + Update v2.0.5 برای کامپیوتر

وقایع بازی Legrand Legacy در دنیایی به نام Legrand اتفاق می‌افتد که دو پادشاهی مختلف یعنی Fandor و Altea با یکدیگر جنگی را آغاز می‌کنند. بازیکنان در این بازی در جایگاه کاراکتری با نام Finn حضور پیدا می‌کنند که گویا از بیماری‌های روحی رنج می‌برد. وی پس از مدتی متوجه می‌شود که قدرت پنهانی در اعماق وجود آن جای دارد که تا به حال از آن بی‌خبر بوده است. سیستم مبارزات این بازی در سبک نوبتی طراحی شده است و در طی مبارازات کاربران با وارد کردن ضربات خود در زمان معینی که بازی مشخص می‌کند، به دشمنان خود آسیب وارد می‌کنند. دانلود بازی LEGRAND LEGACY اثری در سبک نقش آفرینی، ماجراجویی و اکشن می باشد. استودیو SEMISOFT وظیفه توسعه و انتشار این بازی را به دست داشته است.

این سبک در بازی‌هایی همچون Legend of Dragoon دیده می‌شود. از دیگر محتویات این بازی می‌توان به بخش مبارزه‌ای با سبک تاکتیکی، بازی‌های ماهیگیری و دنیای بزرگ برای کاوش، اشاره کرد. جنگ بزرگ Mugna Feud که بین پادشاهی فندور و التیا اتفاق می‌افتد، دنیای Legrand را در حالت آشفته‌ای رها می‌کند. شما بازی را نقش فین انجام می‌دهید؛ برده جوانی که پس از بیدار شدن خود را آغشته به نیروی اسرارآمیزی پیدا می‌کند، در حالی که از گذشته خود چیزی را به یاد نمی‌آورد. سفر خود را در دنیای فانتزی این بازی آغاز کنید و به جنگ با دشمنان بروید و آرامش را به دنیای خود برگردانید. اما محتاط باشید زیرا نیرویی بسیار تاریک و عمیق انتظار شما را می‌کشد.

Legrand Legacy v2.0 PC-CODEX

آپدیت بازی Update v2.0.5-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-LEGRAND-LEGACY

info

LEGRAND LEGACY: Tale of the Fatebounds is a love letter to our all time favorite JRPGs with a fresh take on classic turn-based combat and tactics. Welcome to Legrand, a beautifully hand-drawn world riddled with curious creatures, devastating wars, and intriguing tales of vengeance and redemption. Embark on an epic adventure through this sprawling fantasy universe and fight alongside the Fatebounds as they attempt bring peace to Legrand! But be careful who you trust because everyone has a secret to hide…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 (64-bit)
Processor: Intel Core i3-4150
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 650
DirectX: Version 11
Storage: 16 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8.1 / Windows 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-4460
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 750
DirectX: Version 11
Storage: 16 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com