دانلود بازی Lethal League Blaze – Toxic برای کامپیوتر

بازی Lethal League Blaze یک اثر اکشن است که باید با توپ های مختلف به نبرد بپردازید و از کاراکترهای مختلف استفاده کنید. بازی واقعا اعتیادآور است و می توانید از سیستم جذاب بازی، برای تجربه یک نبرد عالی استفاده کنید. در این بازی توپ ها ضدگرانش هستند و بدین ترتیب هر کدام برای خودشان اسم خاصی دارند. شما باید با این توپ ها به حریف حمله ور شوید و تا می توانید ضربات خود را با تاکتیک مناسب وارد کنید. در لیگ های مختلف رقابت ها برگزار می شود و شما نیز بنا به مهارت خود، می توانید رفته رفته در لیگ های بالاتر قرار بگیرید. در بخش آنلاین دانلود بازی Lethal League Blaze می توانید با ۴ بازیکن رقابت کنید و تجربه چالش برانگیز و سختی را داشته باشید. بازی می تواند مهارت های شما را بهبود دهد و در نهایت امکان بازکردن شخصیت های بیشتر و لباس های هرکدام را برایتان فراهم کند.

Lethal League Blaze Toxic PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.15-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Lethal-League-Blaze

با دانلود بازی Lethal League Blaze خواهید دید که موسیقی متن بسیار گوش نواز است و تاثیر زیادی در بالارفتن آدرنالین خون بازیکنان دارد. شما در ابتدا باید سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس وارد نبردها شوید. در ابتدا پیروزی های راحتی را کسب می کنید و می توانید وارد نبردهای حساس تر شوید. در نظر داشته باشید که لیگ های بالاتر شامل بازیکنان قدر این دنیا هستند و انتظار پیروزی های آسان را نباید داشته باشید. می توانید شخصیت های خود را ارتقا دهید و از حالت های قدرتی مختلف استفاده کنید.

به طور مثال دوبرابر کردن سرعت توپ، تاثیر زیادی در شانس پیروزی شما خواهد داشت. شما باید اسرار بازی را کشف کنید و سعی کنید که به تکنیک های ناشناخته بازی مسلط شوید. یقینا اگر ساعت ها بازی را تجربه کنید، می توانید این شانس را برای خود حفظ کنید. محیط های بازی واقعا چشم نواز هستند و به خودی خود، رح اکشن بازی را به رخ می کشند.

info

Lethal League Blaze is an intense, high speed ball game, with unique characters, outta sight sounds and none of that weak shit. In Shine City, the anti-gravity ball game has long been illegal. The group who kept playing was dubbed the Lethal League. Even now, with their sport pushed underground, players and crews compete in the League for challenge and respect.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3 2.5GHz or AMD Phenom 2.5GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 5850
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: Intel onboard video cards are not recommended

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5 3.2GHz or AMD 4.0GHz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 270X or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: Intel onboard video cards are not recommended

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com