دانلود بازی Lifeless Vanguard برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Lifeless Vanguard یک بازی شوتر تمام عیار سرعتی است که بیشتر روی فعالیت بازیکنان متمرکز شده است و تنها وظیفه شما این است که با نیروهای متخاصم نبرد کنید. سعی کنید که این نیروها را از بین ببرید و رفته رفته قوی تر شوید. در ابتدا سلاح ضعیفی به شما داده شده است و با برنده شدن در نهایت می توانید به قدرتمندترین سلاح ها دست پیدا کنید. می توانید از ماشین های تخریبی استفاده کنید که توقف ناپذیرند و حتی فرصت سرخواراندن به شما نمی دهند. در صورتی که تعلل کنید نمی توانید دوام زیادی در بازی داشته باشید و رفته رفته باید روی سرعت خود کار کنید. تانک های فضایی به همراه نگهبانان نور در اختیار شما هستند و باید آنها را آموزش دهید تا برای شما بجنگند. سعی کنید که چالش ها را یک به یک انجام دهید و قابلیت ارتقای سلاح های خود را داشته باشید. این ارتقاها می توانند هرچه بیشتر شما را برای ادامه بازی پرانرژی کنند.

Lifeless Vanguard PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Lifeless-Vanguard

از ویژگی های کلیدی بازی می توان به ۹ مرحله جذاب اشاره کرد که در بطن آنها سه باس فایت فوق العاده جذاب هم دیده می شود. شما باید نیروهای خود را به ماشین نابودگری تبدیل کنید که هیچ کس یارای مبارزه با آنها نیست. اچیومنت ها بخش دیگری از بازی هستند که می توانید با کنترل بهتر نیروها به آنها دست یابید. سیستم لیدربرد در بازی Lifeless Vanguard فعال شده است تا روند فعالیت خود را با دوستان خود مقایسه کنید. بازی یادآور آثار کلاسیکی است که قبلا در سیستم های آرکید تجربه می کردیم و حال قرار است که آن را به سادگی در کامپیوتر خانه خود تجربه کنید. کنترل ماوس و کیبرد بازی بسیار روان است و به سادگی می توانید آنها را در تنظیمات تغییر دهید. سیستم بازی روی روند رکوردزنی است و هنوز هم می توانید با عمکرد عالی رتبه خود را جهانی کنید.

info

Lifeless Vanguard is an intense twin-stick space shooter focused on pure arcade action. Fight your way through a massive fleet of hostile forces and try to destroy their mothership.

You start with a weak weapon that only shoots one bullet at a time, by winning fights (and not taking too much damage), you can upgrade your main gun as well as your secondary attack to unleash a flurry of bullets and rockets on your enemies. You’ll become an unstoppable destruction machine sent to punish and annihilate.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later

Processor: 1.2GHz+

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 512 MB

Storage: 200 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Lifeless Vanguard-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs