دانلود بازی Liftoff FPV Drone Racing برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Liftoff: FPV Drone Racing عنوانی شبیه سازی می باشد که مسابقات هواپیمایی بدون سرنشین را به گیمرها تقدیم می کند. به بزرگترین اجماع هواداران مسابقات هواپیمای بدون سرنشین ملحق شوید! دانلود بازی Liftoff اثری در سبک مسابقه ای، ورزشی و شبیه سازی می باشد که می توانید آن را به صورت مالتی پلیر تجربه کنید. استودیو LuGust وظیفه توسعه و انتشار این عنوان بسیار محبوب را بدست گرفته است. نقد و نمرات بسیار مناسب و عالی این بازی باعث شده تا حداقل برای ۱۵دقیقه هم این عنوان را تجربه کنید. دقت داشته باشید که برای بازی Liftoff حتما نیاز به یک گیم پد یا کنترلر R/C دارید.

درواقع بازی Liftoff پلتفرمی مناسب برای خلبان های حرفه ای مسابقات هواپیمای بدون سرنشین و گیمرهایی که علاقه به این ورزش دارند و با آن ناآشنا هستند، می تواند باشد. شما می توانید محیط های متعدد و جالب بازی را تجربه کنید یا با دوستان خود مسابقه بدهید. توصیه می شود که پیش از مسابقه دادن با دیگران، مهارت های خود را به اندازه ی کافی توسعه دهید. دانلود بازی Liftoff عنوانی برای همه است! این بازی از فیزیک های هواپیماهای بدون سرنیشین در واقعیت بهره مند می باشد که حرفه ای ترین گردانندگان این هواپیماها را به چالش خواهد کشید. بازی Liftoff یک شبیه سازی بسیار دقیق از واقعیت است که مورد تایید بسیاری از گیمرها و اشخاص حرفه ای می باشد. شما می توانید هواپیمای بدون سرنشین خود را هرطور که دوست دارید شخصی سازی کنید و با ابزارهای مناسب موجود، پیست های مسابقه ای خود را نیز ایجاد نمایید.

Liftoff FPV Drone Racing PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Liftoff-FPV-Drone-Racing

info

Liftoff is the gateway to the quadcopter racing scene, a platform both for pilots with real-life experience and for gamers who are still unfamiliar with the new sport. Veterans can explore new environments or race one another, while newcomers can hone their flying skills before taking to the field.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core2 Duo 2.4Ghz or Higher / AMD 3Ghz or Higher
Memory: 3 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 960M / Radeon HD 7750 or higher, 1GB video card memory
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space
Additional Notes: Only playable with a game controller or remote. Single screen setups recommended. Integrated Intel HD graphics cards not recommended.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2GB video card memory
Network: Broadband Internet connection
Storage: 7 GB available space
Additional Notes: Only playable with a game controller or remote. Single screen setups recommended. Integrated Intel HD graphics cards not recommended.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود