دانلود بازی Light Apprentice The Comic Book RPG Volume 1 برای PC

دانلود بازی Light Apprentice The Comic Book RPG اثری بسیار قوی می باشد که پس از انتشار ۸آپدیت متعدد در نسخه آزمایشی خود، سرانجام در تاریخ ۱۱نوامبر ۲۰۱۷ اولین بخش آن منتشر شد. این بازی در سبک نقش آفرینی، ماجراجویی و اکشن می باشد که فضای گرافیکی آن به صورت کتاب های کمیک شکل گرفته است. با Nate که کارآموز Light می باشد آشنا شوید و در سفر ماجراجویانه ی او در محیط کاملا کمیک همراه وی شوید و تجربه ای را کسب کنید که تا به حال در هیچ بازی دیگری نبوده است. کلکسیون ها و جایزه ها را جمع آوری کنید، کاراکتر خود را شخصی سازی کرده و توسعه دهید، با هیولاها دوست باشید یا با آن ها بجنگید و تصمیم بگیرید که چگونه ماجرای Nate روایت شود. دانلود بازی Light Apprentice The Comic Book RPG قرار است در سه Volume متعدد منتشر شود. اولین Volume آن شامل ۴ چپتر می باشد. داستان بازی از جایی شروع می شود که زندگی در دنیای Ethenia با نابودی امپراطوری Yhrosian در معرض خطر افتاده است. قهرمانی از این سرزمین قیام خواهد کرد و از این سیاره و مردمانش محافظت خواهد نمود. بعد از ۳۰۰سال خواب عمیق، Nate سرانجام بیدار می شود و با جهانی مواجه شده که در جنگ و بی نظمی غرق است. تمامی محیط سیاره Ethenia آسیب دیده است و در معرض تخریب می باشد. تنها Nate و ۴ کارآموز دیگری که باقی مانده اند می توانند توازن را به سیاره بازگردانند و در نهایت دنیا را نجات دهند. در بازی Light Apprentice گیم پلی و کمیک بوک به روشی کاملا جدید با یکدیگر ادغام شده اند. تصمیمات و حرکات شما تعیین کننده ی کاراکترهای Nate و دوستانش می باشد و مشخص می کند که چه شخصیتی خواهند داشت.

Light Apprentice The Comic Book RPG Volume 1 PC-HI2U

دانلود-بازی-Light-Apprentice-The-Comic-Book-RPG

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Light-Apprentice-The-Comic-Book-RPG دانلود-بازی-Light-Apprentice-The-Comic-Book-RPG

دانلود-بازی-Light-Apprentice-The-Comic-Book-RPG دانلود-بازی-Light-Apprentice-The-Comic-Book-RPG

دانلود-بازی-Light-Apprentice-The-Comic-Book-RPG دانلود-بازی-Light-Apprentice-The-Comic-Book-RPG

info

Meet Nate, the Light Apprentice, and take part in his journey through a kind of “Comic GameBook” experience like you’ve never seen before!Get collectibles and extras, customize and evolve your characters, fight or befriend monsters, and decide how Nate’s story unfolds.

 

When life in the world of Ethenia is threatened by the corruption of the Yhrosian Empire, a hero will rise to protect the Planet and its people.Meet Nate, the Light Apprentice, and take part in his journey through a kind of “Comic GameBook” experience like you’ve never seen before!After having spent 300 years in a deep sleep, Nate wakes up to a world ravaged by war. The Planet’s environment is damaged and on the course to destruction. Only Nate and the 4 other last remaining Apprentices may have the key to restore balance to the Planet’s environment, thus saving the world.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer
Processor: 2.0 GHz Dual Core
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: GTX 260 or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Light.Apprentice.The.Comic.Book.RPG.Volume.1-HI2U با لینک مستقیم