دانلود بازی Light Fairytale Episode 1 برای کامپیوتر

Light Fairytale Episode 1 یک بازی RPG با استایل ژاپنی است که در سبک نبردهای نوبتی عرضه شده است. شما در این بازی وارد یک محیط سه بعدی کامل می شوید و قرار است که امپراطوری قدرتمندی را در زیر زمین تصاحب کنید. هدف سازندگان در این بازی برانگیختن احساسات بازیکن بوده است و به همین دلیل از تکنیک های حرکت دوربین و خلق بازی های تامل برانگیز استفاده شده است. داستان بازی به زمان های خیلی دور برمی گردد، جایی که جهان در رفاه کامل بوده است و مردم با استفاده از تکنولوژی روزگار خوشی را می گذراندند. اما همانطور که به نظر می رسید، جهان در مدت زمان کوتاهی روبه نابودی گذاشت و بازماندگان به دنبال خلق تمدن جدیدی بوده اند. آنها ناامید به تنها مکانی که می توانند در این سیاره بروند نقل مکان کردند و به زیر زمین نایل شدند. داستان دقیقا از همین جا شروع می شود و شما هزاران سال بعد باید به دنبال ایجاد امپراطوری باشید که از گذشته خودش رها شده باشد.

Light Fairytale Episode 1 PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Light-Fairytale-Episode-1

پسرک جوانی در بازی Light Fairytale Episode 1 از رویاهای خودش بیدار می شود و وارد دشت بسیار وسیعی می شود. او حال می تواند جهان خودش را واضح تر از هرچیزی نظاره کند و سری به حافظه ناپایدار خودش بزند. او به دنبال یک ماجراجویی جدید است و به نظر می رسد که باید برای کشف اسرار جهان به سفری بزرگ رهسپار شود. مقابله با حاکمان سختی که در این دنیا حضور دارند وظیفه شما است و باید از کمک یک دختر مرموز هم در این راه استفاده کنید. این دختر ماسکی برای صورت دارد و در شمایل یک مومیایی جلوی شما ظاهر می شود. اگر به حس و حال عاشقانه بازی های ژاپنی علاقه دارید، بازی Light Fairytale می تواند از جنبه های زیادی شما را راضی کند. شخصیت ها هم به خوبی طراحی شده اند و احساسات شما را برمی انگیزند.

info

Light Fairytale is a turn-based Japanese-style RPG in full 3D, set in a dying underground world ruled by a fierce and powerful empire. The goal of this project is to bring back the immersion and emotion of 90’s era JRPGs on current hardware, with the expected evolution in both design and technique.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

Processor: Intel Core 2 Duo

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVidia GeForce GTS 450

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Light Fairytale Episode 1-DARKSiDERS با لینک مستقیم

ADs
تبلیغات