دانلود بازی Light The Way برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

بازی Light The Way یک اثر اول شخص ترسناک ماجراجویانه است که با محیط های ناب طراحی شده است و اتفاقاتش در یک انبار مخوف رخ می دهد. این اتفاقات زمانی رخ می دهد که شخصیت اصلی بازی توسط یک غریبه ربوده می شود و هدف شما باید این باشد که هر چه سریع تر از این خانه فرار کنید و خودتان را نجات دهید. المان های ترسناک به خوبی در بازی طراحی شده اند و می توانید با انجام پازل ها چالش های متنوعی را رد کنید.پازل ها و چالش ها به اندازه کافی سرگرم کننده هستند و می توانید از هر مرحله ای که گذر می کنید، لذت کافی را ببرید. گیم پلی اصلی بازی روی همین عناصر بنا نهاده شده است و بنابراین شما باید مدام از خود بپرسید که به چه صورتی می توانید پازل ها را انجام دهید و به دنبال راه خروج بعدی باشید.

Light The Way PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Light-The-Way

بازی Light The Way در مورد یک شخصیت میانسان است که تنها زندگی می کند و روزی از روزها از طریق پدر و مادرش متوجه می شود که سگشان مرده است. او خاطرات دوران بچگی اش را مرور می کند و به خانه ای در یک جنگل تنها می رود که اتفاقات بسیاری در کودکی برایش رخ داده بوده است. او به ناگهان متوجه می شود که توسط غریبه ای در حال تعقیب است و حال از این بعد است که تمامی انتخاب های این شخصیت برعهده شما خواهد بود. فضای بازی به اندازه کافی دلهره آور است و شما در شرایط سختی از نظر روانی قرار می دهد. دشمنان بسیاری هم مشاهده می کنید که شما را می ترسانند و در شرایط روحی بدی قرارتان می دهند. پس باید خونسرد باشید و با حرکت آرام و آهسته، از آیتم های خود استفاده لازم را ببرید.

info

Light The Way is a first-person horror adventure game. It takes place in a storage house after your character is kidnapped by a stranger. Main goal of the game is to get out of the storage house. In doing so, you will encounter some puzzles and challenges.

Main gameplay focuses on the Light Gun which shoots light ammos to lighten the areas. For this reason, ammo finding is another element of the gameplay.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows Vista

Processor: Core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD RX 480

DirectX: Version 10

Storage: 2200 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7

Processor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 970

DirectX: Version 11

Storage: 2200 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Light The Way-SKIDROW:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم