دانلود بازی LightWalk برای PC

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی LightWalk در سبک ماجراجویی و فکری می باشد که توسط استودیو Timeless Games طراحی و منتشر شده است. LightWalk عنوانی کلاسیک و معمایی می باشد که شما را به چالش های مختلف و دشوار دعوت می کند. در این بازی شما با یک سری لیزرها روبرو خواهید شد که تنها دشمن و مانع شما هستند، زمانی می توانید مرحله بازی را به اتمام برسانید که گرفتار لیزرها نشوید به همین دلیل باید در مواقعی که لیزرها متوقف می شوند از آن ها عبور کرده و شرایط لازم را برای اتمام مرحله و عبور از سایر لیزرها فراهم سازید. پس از پایان بازی شما این امکان را دارید تا مراحل مخصوص خود را بسازید و دوستان خود را به چالش بکشید.

LightWalk PC-PROPHET

LightWalk-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

LightWalk-screenshots LightWalk-screenshots

LightWalk-screenshots LightWalk-screenshots

LightWalk-screenshots

info

LightWalk is a 2D puzzle platformer where every surface is a Laser. In this world, Lasers stop each other where they intersect, so you can change the entire configuration of a level by placing a block. There are a variety of laser types that can help or hinder you in getting to the goal of each level, and there are different gadgets that let you interact with Lasers in different ways. The goal of each puzzle level is to get the player character to the goal block.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 7

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

PROPHET Release

دانلودDirect Link

ADs