دانلود بازی Ling برای کامپیوتر

چه چیزی انگیزه ی شما برای پیشروی است؟ در دنیای دانلود بازی LING تنها مشت های شماست که می تواند تقدیر را عوض کند و تنها شمشیر است که می تواند زنجیرها را پاره کند. حتی اگر تمامی این تفاسیر به این معنا باشد که سفری تک نفره را در پیش دارید، تصمیم بر آن است که با تمامی قدرت برای رسیدن به “آن مکان” تلاش کنید. بازی LING اثری ماجراجویانه و اکشن می باشد که با استایل هنرمندانه و منحصر به فرد خودش ساخته شده است. مرد جوانی که شخصیت اصلی بازی است، از دنیایی ویرانه می خواهد عبور کند تا به “انتها” برسد. او به چالش هایی که بر سر راهش برای رسیدن به هدفش قرار خواهند گرفت، توجهی ندارد! درواقع کلمه ی LING تلفظ کاراکتر چینی 泠 می باشد. دنیای LING سعی دارد محیطی را ایجاد کند که در آن سرمای محض، برودت و خشکی حاکم است. هم چنین می توان همین صفات را برابر با شخصیت اصلی بازی در شرایط مختلف دانست. هم چنین عبارت 泠 می تواند معنی “صفر” را بدهد. یعنی تیم توسعه دهنده ی دانلود بازی LING همه چیز را از صفر شروع کرده اند. از ویژگی های کلیدی دانلود بازی LING می توان به تک نفره بودن آن، تمرکز روایت تصویر بازی بر روی رندرهای اتمسفردار، داشتن سیستم مبارزات با قابلیت بازخورد ضربات که باعث می شود گیمر لذت جنگیدن با مشت و شمشیر را تجربه کند و وجود “رئیس”ها و دشمنان متعدد با شیوه های مبارزه ی گوناگون که مهارت و استراتژی شما را می سنجند اشاره کرد.

Ling PC-PLAZA

دانلود-بازی-Ling

مشاهده تریلر بازی:

 

تصاویری از محیط بازی:

اسکرین-شات-بازی-Ling اسکرین-شات-بازی-Ling

اسکرین-شات-بازی-Ling اسکرین-شات-بازی-Ling

اسکرین-شات-بازی-Ling اسکرین-شات-بازی-Ling

info

What supports you moving ahead?In the world of “LING”, only fists can break destiny, and only sword can cleave the chains. Even though it means another solitary journey, decision is made to get to “that place” with utmost efforts.“LING” is an action adventure game with unique artistic style.Our young man passing through the desolated world only to try to access the “final”, despite the ignorance of what challenge awaits there.“LING” is the pronunciation of the Chinese character” 泠”. The world of “LING” tries to create an environment with coldness, wither, and cool, which are also the meanings of the character” 泠” under different situations.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows Vista+ 64 bit
Processor: AMD Athlon X3 435 / Intel Core i3 530
Memory: 3 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 530 – Lowest / nVidia GT 635 – Low / AMD HD 7670 – Low
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 64 bit
Processor: Intel i5 2400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GTX 960 / AMD R9 280X
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Ling-PLAZA با لینک مستقیم