دانلود بازی Little Bug v31122018 برای کامپیوتر – نسخه Unleashed

Nyah دختری جوان است که در دنیایی مملوء از ارواح ناآرام گم شده است. شما باید کنترل Nyah و روحش را بدست بگیرید و از ارتباط این دو استفاده کنید تا از تپه ها، دره ها و صحراها گذر کنید. در سرتاسر گیم پلی بازی، المان های زندگی نیاه به چشم می خورد. دانلود بازی Little Bug اثری موفق از استودیو Buddy System است که کمپانی Fig Publishing آن را منتشر کرده. این بازی را می توان اثری ایندی، ماجراجویانه و پلتفرمر دانست. داستان بازی Little Bug از جایی شروع می شود که نیاه در راه بازگشت از مدرسه، خود را در دنیایی ناشناس با ارواح خطرناک می بیند. آیا نیاه می تواند مسیر خانه را پیدا کند یا در این دنیای خطرناک گم می شود؟

دانلود بازی Little Bug از کنترل بسیار ساده اما گیم پلی بسیار دشوار بهره می برد. نیاه می تواند بر روی زمین راه برود و اشیاء قیمتی را جمع آوری کند در حالی که روحش در هر جهتی که بخواهید می تواند حرکت کند. شما کنترل نیاه و روحش را به طور همزمان بدست خواهید گرفت. با استفاده از این ارتباط، می توانید نیاه را به ارتفاعات جدید ببرید، موانع را نابود سازید، ارواح را سر در گم کنید و مسیر خود را به مکان های اسرارآمیز پیش ببرید. ارتباط بین این دو کاراکتر (روح و شخصیت) کلید اصلی بازی است. در دانلود بازی Little Bug با شیوه ی منحصر به فرد هریک از این دو آشنا خواهید شد و چالش های متعددی مهارت های شما را مورد ارزیابی قرار خواهند داد. در بازی Little Bug می توانید ده ها آیتم منحصر به فرد را کاوش کنید. این آیتم ها یادآور خاطرات نیاه می باشند و شما می توانید هرطور که می خواهید دوباره آن ها را کنار هم بچینید. این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام آیتم ها (خاطرات) را نگه دارید و در سفر ماجراجویانه ی خود از آن ها استفاده کنید.

Little Bug v31122018 PC-Unleashed

دانلود-بازی-Little-Bug

info

Nyah is walking home from school when she’s suddenly cast into an uncanny world where dangerous spirits linger restlessly in bottomless canyons, icy caves, and moonlit deserts. Play as Nyah and her spirit light in tandem as you immerse yourself in this foreboding, atmospheric landscape. Will Nyah use her new found light to find her way home or will she lose her way amongst the many dangers that roam in the moonlight?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 240 GT or Radeon HD 6570
Storage: 600 MB available space
Additional Notes: xbox controller or equivalent recommended

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or newer
Processor: Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.8 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 650 Ti or Radeon HD 7790
Storage: 600 MB available space
Additional Notes: xbox controller or equivalent recommended

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Little Bug v31122018-Unleashed با لینک مستقیم