دانلود بازی Little Dragons Cafe برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

بازی Little Dragons Cafe در مورد دو خواهر و برادری است که به مادرشان کمک می کنند تا آشپزخانه را اداره کند و بتوانند همه آنچیزی که لازم است را یاد بگیرند. با توجه به سیستم جذاب بازی، می توانید در محیط حرکت کنید و اکتشاف کنید. ناگهان در روزی از روزها، مردی سر و کله اش پیدا می شود و به این خواهر و برادر می گوید که باید برای نجات مادرشان، یک اژدها را نگهداری کرده و آن را بزرگ کنند. این خواهر و برادر در حال حاضر با سه نفر دیگر هم زندگی می کنند که هر کدام کاری برای خودشان دارند.

در کنار همه مشاغل خانه، آنها باید راهی برای بزرگ کردن اژدها و آموزش وی باشند تا مادر خانواده نجات پیدا کند. گیم پلی دانلود بازی Little Dragons Cafe مبتنی بر داستان است که می توانید با سه عنصر مختلف تعامل داشته باشید. باید مدیریت یک کافه را برعهده بگیرید، جهان بازی را کاوش کنید و در نهایت اژدها را رشد دهید. همه این عناصر به خودی خود مراحل متوعی دارند و به خوبی سرگرم تان می کنند. مراقب اژدهای خود باشید و از همان دوران خردسالی تا بزرگسالی، روش های اصولی را روی وی پیاده سازی کنید.

Little Dragons Cafe PC-PLAZA

دانلود-بازی-Little-Dragons-Cafe

کار در کافه را می توان یکی از اصلی ترین وظایف شما در بازی Little Dragons Cafe برشمرد که وظایف متنوعی را متوجه این خواهر و برادر می کند. باید همکاری را داشته باشید و باری افزایش منو کافه، دستورالعمل های مختلف را انجام دهید. این روند بسیار سرگرم کننده است و دنیای کاملا جدیدی را در اختیار شما می گذارد. بازدید کنندگان شما انتظار دارند که کار خود را بدرستی انجام دهید و سرویس دهی سریعی داشته باشید. پس بگوش باشید و سعی کنید که سرعت بالایی در هنگام کار داشته باشید. اژدها می تواند در هنگام شکار و کشف مناطق جدید، کمک زیادی به شما داشته باشد.

info

Little Dragons Café opens with a twin brother and sister learning to cook and manage a small café with their mother. All was routine until one morning when the twins discover that their mother won’t wake up. Suddenly, a strange old man appears and tells them that they must raise a dragon to save her. Working with three quirky café employees, the twins must wrangle a dragon and run the family business while finding a way to save their mother.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/ 8.1/7 64-bit
Processor: 2.4 GHz Dual Core CPU
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 520 or Nvidia GForce GT 720
DirectX: Version 11
Storage: 700 MB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/ 8.1/7 64-bit
Processor: 3GHz Quad Core CPU
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 960
DirectX: Version 11
Storage: 700 MB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Little Dragons Cafe-PLAZA با لینک مستقیم