دانلود بازی LOG The Game برای PC

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی LOG The Game در سبک اکشن، ماجراجویی و ماشین سواری می باشد که توسط استودیو RobotKSR طراحی و منتشر شده است. گروهی از انسان ها برای رسیدن به منافع خود به دنبال قطع درختان ارزشمند هستند، درختانی که از گذشته بسیار دور در زمین وجود داشته و از ارزش بالایی برخوردار هستند. شما باید به عنوان یک ناجی نقش آفرینی کنید و درختان کهن را از دست این افراد بی رحم نجات دهید. این گروه اخیرا یک درخت قطور و بسیار ارزشمند را قطع کرده اند و تنها یکی از شاخه های آن سالم باقی مانده است ولی دیگر امیدی برای رشد آن وجود ندارد. حال شما باید انتقام درخت را از این گروه به خصوص رئیس آن ها که BIG BAD TIMBER نام دارد بگیرید. در این بازی می توانید شخصیت خود را بروزرسانی کرده و آن را به قابلیت های بهتر مجهز کنید علاوه بر آن وسایل نقلیه ای نظیر ماشین، جت و… در بازی وجود دارد که امکان افزایش سرعت را در بازی برای شما فراهم کرده است. گرافیک و داستان موجود در بازی بسیار زیبا و قابل توجه می باشند که با خلق صحنه های سرگرم کننده می توانند ساعت ها شما را به خود مشغول کنند.

LOG The Game PC-PLAZA

LOG The Game

تصاویری از محیط بازی:

LOG The Game-screenshots LOG The Game-screenshots

LOG The Game-screenshots LOG The Game-screenshots

LOG The Game-screenshots

info

Angry timbers cut down a rare tree, one of logs rescued , and now he has to save his brothers to take revenge on the BIG BAD TIMBER . Fortunately, truck with brothers crushes half the way to the factory and brothers are waiting for Log to save them and to REVENGE! – UPGRADE your character! – BUY WEAPONS and SKINS! – Use different VEHICLES(cars, spacecracfts and even more)! – RECYCLE Log’s brothers in LIVING THINGS! – Cool BOSSES! – A LOT OF different types of gameplay! – UNIQUE ATMOSPHERE&SHAKING SOUNDTRACKS! Music by RobotKSR, INSOMNIA. Oficcial group of the game – AGD.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+

Processor: SSE2 support

Graphics: DX9(Shader Model 3.0)

DirectX: Version 9.0

Storage: 4 GB available space

Sound Card: Any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

 دانلود بازی LOG.The.Game-PLAZA با لینک مستقیم

 

ADs