دانلود بازی Long Z-Night + Update v20190527 برای کامپیوتر

بازی Long Z-Night شما را در وضعیتی قرار می دهد که باید زندگی ۴ نفر را که شبانه سر کار بوده اند و مورد حمله زامبی ها قرار گرفته اند را نجات دهید. از سلاح های منحصربه فردی می توانید استفاده کنید تا گروه بیشتری از زامبی ها را بکشید یا اینکه همین سلاح ها را با قابلیت های بیشتر ارتقا دهید. می توانید به سراغ فروشندگان سلاح هم بروید و بهترین تفنگ ها را از آنها خریداری کنید. شما باید انوبهی از زامبی ها را که تمامی ندارند نابود کنید و موج به موج آنها را زیر نظر داشته باشید. در بین همه ی این حملات می توانید از سپرهای مختلف استفاده کنید تا زامبی ها کندتر به سمت شما حمله کنند. این زامبی ها سرعت بالایی دارند و شما نباید احتیاط خود را از دست بدهید. می توانید سلاح هایی که از دست داده اید را دوباره بازگردانی کنید و حتی سلامت خود را با استفاده از مواد نیروزا بازیابید. شما باید از موانع استفاده کنید و تله بکارید تا تعداد بیشتری از زامبی ها را نابود کنید. تاکتیک های دیگر هم می تواند به شما کمک کند تا کارگران شانس بیشتری برای زنده ماندن داشته باشند.

Long Z-Night PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v20190527-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Long-Z-Night

شما باید در بازی Long Z-Night مکان ها را کشف کنید و با شخصیت ها و کارگران همراهی کنید تا بازی وسعت خودش را به شما نشان دهد. زامبی ها کیفیت بالایی در بازی دارند و ریتم خوبی از سرعت را به شما نشان می دهند. موسیقی متن بازی عالی است و انگیزه بالایی برای عملکرد عالی به شما می دهد. همه زامبی ها در استایل های فیزیکی مختلف طراحی شده اند و گرافیک بازی شما را محسور خودش خواهد کرد. از ریتم بالای بازی لذت ببرید و با بالابردن سرعت عمل خود، شانس بیشتری برای زنده ماندن برای خود بخرید.

info

In the game you need to help survive the four characters who linger on this terrible night at work. Use individual weapons for killing and order additional weapons and protection from the “arms dealer”. You have to reflect the advancing hordes of zombies, wave after wave. Between repelling attacks, you can replenish weapons, restore health, set up barriers, traps, and think up tactics to repel the next attack.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8.1

Processor: i3

Memory: 6 GB RAM

Graphics: 1GB VRAM

DirectX: Version 10

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: i5

Memory: 8 MB RAM

Graphics: 2GB VRAM

DirectX: Version 10

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20190527-PLAZA با لینک مستقیم

————-

دانلود بازی Long Z-Night-PLAZA با لینک مستقیم