دانلود بازی LOST ORBIT Terminal Velocity برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی LOST ORBIT Terminal Velocity روی کاوش فضا تمرکز دارد و بازیکنان باید به صورت انفرادی وارد یک سفر خطرناک شوند. آنها وظیفه دارند که تمدن را به زمین بازگردانند و تنها سلاحی هم که دارند یک سفینه دست ساز و بی روح ام مسلح است. شما شخصیتی به نام هریسون را در اختیار دارید که باید بدون کمک سفینه مخصوص خود را بسازد و از نیروهای گرانشی سیالات برای حرکت در فضا استفاده کند. این بازی دارای موانع خطرناک و مرگباری است که با کمدی همراه شده است و در لحظه لحظه بازی می توانید لحظات سرگرم کننده ای را سپری کنید.

داستان بازی به صورت عمیق برای هر بازیکن متفاوت است و روایتی منحصر به فرد به شما می دهد. این روایت می تواند خنده دار و در عین حال مرگبار باشد. مراقب برخی از موجودات زنده فضایی باشید و سعی کنید اقلام لازم برای زنده نگه داشتن خانواده خود را کسب کنید. دنیای زیبا و فوق العاده بازی کمک می کند که کشف اسرار در این فضا لذت بخش باشد و هریسون هم بتواند فاجعه ای که موجب از بین رفتن تمدن شده است را کشف کند. راه های جدیدی برای مرگ وجود دارد که شما باید از آنها دوری کنید.

LOST ORBIT Terminal Velocity PC-PLAZA

دانلود-بازی-LOST-ORBIT-Terminal-Velocity

بیش از ۵۰ چالش جذاب در قالب ۵ سیستم ارائه شده است که ۱۵ تا از آنها شامل چالش هایی در دنیای بی نهایت هستند. از کشتی های تخریب شده می توانید برای به دست آوردن منابع استفاده کنید و به دشمنان خود لیزر پرتاب کنید. این سیستم به شما امکان می دهد که به سراغ سفینه های گشتی هم بروید و با انفجار آنها راه خود را باز کنید. در بازی LOST ORBIT Terminal Velocity در هر گوشه مورد عجیب و غریبی دیده می شود و باید با شرکت در چالش بهترین زمان، همه سطوح آن را تکمیل کنید. المان های محرکی در محیط فضا دیده می شود که باید از آنها جا خالی دهید و سفینه خود را تا حد امکان سالم نگه دارید.

info

LOST ORBIT centers around the exploration of space. Players take control of a lone astronaut who sets off on a dangerous journey to rejoin his civilization, armed with only an improvised set of equipment and a relentless spirit. Without the help of his ship, Harrison will need to use the gravitational forces of planets to navigate and propel himself through space.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core I5 Series

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 6 Series or similar

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core I7 Series

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Geforce 9 Series or similar

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی LOST ORBIT Terminal Velocity-PLAZA با لینک مستقیم