دانلود بازی Mages Initiation: Reign Of The Elements برای کامپیوتر

بازی Mages Initiation: Reign Of The Elements پیرامون شخصیتی به نام دی آرک است که در دهه گذشته تحت نظارت اساتید ایگینور آموزش دیده است و در هنرهای عامیانه آن زمان تبهر خاصی پیدا کرده است. به خاطر محدودیت هایی که در این قلعه کوچک که وی در آنجا آموزش دیده است، وجود داشته است، او از این نظر شگفت زده است که دنیای بیرون می تواند چه شکلی باشد و چه چیزهایی برایش داشته باشد. بالاخره زمانی می رسد که دی آرک در این آموزش ها به درجه ارشد می رسد و زمان آزمونش فرا می رسد. این جوان حالا سه ماموریت دارد و باید از قدرت جادویی ذهنش برای تسلط کامل روی موضوعات استفاده کنید. شما در بازی به دی آرک می پیوندید و سفر حطرناکی را با وی شروع می کنید. این سفر در زمان قرون وسطایی ایگینور رخ می دهد و باید به همراه دوستانش راهی شود.

Mages Initiation Reign Of The Elements v1.1 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Mages-Initiation-Reign-of-the-Elements

او در ایتدا وارد بیایانی خواهد شد که تله های انفجاری زیادی در آن وجود دارد و به شکل زیبایی آراسته شده اند تا مشخص نباشند. زمان آن رسیده که دی آرک خودش را ثابت کند و از قله ها صعود کند و به سرمنزل برسد. این یک اثر RPG ماجراجویانه است و شخصیت شما را جادوهایی که بلد هستید، می سازد. انیمیشن های بازی طراحی خوبی دارند و نشان جذابی از شخصیت بازی را نمایش می دهند. موسیقی متن جذاب و استفاده از هیولاهای ترسناک، باعث شده است که بیش از ۳۰ پرتره شخصیتی در بازی ببینیم.

دیالوگ ها بخش بزرگی از بازی Mages Initiation Reign Of The Elements را تشکیل می دهند و بیش از ۹ هزار خط گفتاری برای کاراکترها نوشته شده است. برای افزایش مهارت های خود، می توانید از سنگ های قیمتی استفاده کنید. بیشتر مسیر را نبرد با هیولاها تشکیل می دهند که هرکدام از قدرت خاص و منحصربفردی برخوردارند. مسیرهای چندگانه کمک می کند که براساس شخصیت خودتان، پایان بندی دلخواهی را برای دی آرک رقم بزنید.

info

D’arc is sixteen years old. He has trained extensively in the Elemental arts for the past decade, under the discerning eyes of the Mage Masters of Iginor. Confined to an existence of academics and magical mastery in their tower, the inquisitive Initiate often wonders what it would be like to explore the secluded outside world.

D’arc’s moment of reckoning arrives and his Masters put him to the test. The young Initiate is tasked with retrieving three items, which will test his magical and mental strength to full capacity: A lock of hair from a powerful Enchantress. The unspoiled shell of Griffon’s egg. The three-pronged horn of the legendary Trinicorn.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP or higher

Processor: Pentium or higher

Memory: 64 MB RAM

Graphics: 640×400, 32-bit color, 700 Mhz

DirectX: Version 8.0

Storage: 2 GB available space

Sound Card: All DirectX-compatible sound cards

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP or higher

Processor: Pentium or higher

Memory: 128 MB RAM

Graphics: 1280×800, 32-bit color, 1200 Mhz

DirectX: Version 8.0

Storage: 2 GB available space

Sound Card: All DirectX-compatible sound cards

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آخرین آپدیت بازی نسخه SiMPLEX با لینک مستقیم

دانلود نسخه قدیمی Razor1911 با لینک مستقیم