دانلود بازی Malevolence The Sword of Ahkranox برای کامپیوتر

به دنیای Ahkranox خوش آمدید! جایی که فضای آن کاملا روگ لایک بوده و به صورت اول شخص با گیم پلی بدون محدودیت وجود دارد. شما باید محافظ ابدی از سرزمینی باشید که تاریکی بی نهایت در آن وجود دارد و سایه هایی از ارواح شکنجه شده در حال زندگی هستند. درواقع Ahkranox یک دنیای خیالی ازحساسیت اجرای عدالت در جامعه است. بازی Malevolence The Sword of Ahkranox از عناوین نقش آفرینی دهه ۹۰میلادی الهام گرفته است تا بتواند حال و هوای آن دوران را دوباره برای گیمرها زنده کند. محیط گیم پلی، آیتم ها و لوت ها، ماجراجویی ها و احتمالات در این بازی نامحدود هستند و هیچ موقع تمامی نخواهند داشت. اگر شما ادعای پیشروهای نسل جدید بازی های نقش آفرینی را دارید، بد نیست با این بازی که حال و هوای رترو دارد نیز خو بگیرید.

شما باید همه چیز را از ابتدا شروع کنید! چرا که از همان ابتدا یک هیرو نیستید و باید دنبال آیتم های متعدد برای کسب قدرت و افزایش توانایی های خود باشید. پس از آن می توانید کم کم قدرت نمایی کنید و صبر و سرعت را فرا بگیرید. بازی Malevolence The Sword of Ahkranox دز دنیایی جاودانه بهره مند است که به صورت تدریجی گسترش می یابد. هر گیمر می تواند تجربه ای منحصر به فرد از محیط بازی را داشته باشد که با سایر گیمرها متفاوت خواهد بود! یافته های خود را از طریق فضای آنلاین درون محیط بازی با دیگر گیمرها به اشتراک بگذارید. شما باید خود را به عنوان بهترین هیرو سرزمین معرفی کنید و برای این امر باید عازم ماجراجویی های جدید و متعددی بشوید.

Malevolence The Sword of Ahkranox PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Malevolence-The-Sword-of-Ahkranox

info

Enter the world of Ahkranox – the first ever genuinely infinite first person roguelike. Become the incarnate form of a magical, sentient Sword, protecting a realm of dreams from the shadows of its own tormented soul, and stand as an eternal guardian against the infinite darkness that threatens to consume all.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 2.0GHz Dual Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: (DirectX 9.0c) NVIDIA GeForce 7600 or better (1024MB graphics memory or more. Shader Model 3.0 needs to be supported). Minimum supported resolution 1024×768

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2000 MB available space

Additional Notes: Windows Vista and earlier not officially supported

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2.8GHz Quad Core

Memory: 8 GB RAM

Graphics: (DirectX 9.0c) ATI Radeon HD 2900 or NVIDIA GeForce 8800 or better (4096MB graphics memory or more. Shader Model 3.0 needs to be supported). Maximum supported resolution 1440×900.

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 2000 MB available space

Additional Notes: Windows Vista and earlier not officially supported

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Malevolence The Sword of Ahkranox-TiNYiSO با لینک مستقیم