دانلود بازی Mana Spark برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

Mana Spark بازی بسیار جذابی است که در سبک اکشن ارائه شده است و شما باید مجموعه ای از مهارت های خود را روی شخصیت بازی تمرین کنید و بتوانید با دشمنان خود مقابله کنید. بازی دارای صحنه های اکشن بسیاری است که نشان از حرکات منحصربفرد شخصیت اصلی بازی دارد و بدین ترتیب، بازی به هیچ عنوان برای شما تکراری نخواهد شد. شما باید الگوی های مبارزاتی وی را یاد بگیرید و کم کم بتوانید آنها را پیاده سازی کنید. باید قبل از اینکه دچار مشکل شوید، نقاط ضعف این حرکات را نیز یاد بگیرید و در نهایت با قدرت به پیشروی خود در مراحل ادامه بدهید.

پیشرفت های هیجان انگیزی را در دانلود بازی Mana Spark شاهد هستیم که کمک می کند هر کاری دلتان می خواهد در محیط بازی انجام دهید و با آزادی عمل بیشتری مبارزات خود را انجام دهید. می توانید محیط را به کشف کنید و مکان های مختلف آن را برای دریافت جوایز بیشتر، جستجو کنید. محتوای قفل شده را می توانید باز کنید و در نهایت، پیگیر اچیومنت های بیشتری در بازی شوید.

Mana Spark PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Mana-Spark

دانلود بازی Mana Spark دارای گیم پلی بسیار جذابی است و براحتی می توانید با آن همراه شوید. حداکثر توانایی های خود را باید به کار گیرید و بتوانید تجربه جدیدی در هر مرحله کسب کنید. بازی در هر روم خود، برای شما تجربه جدیدی است و می توانید حداکثر توانایی های شخصیت خود را تا انتهای بازی کسب کنید. مطمئن باشید که هیچ چیز تکراری در بازی وجود ندارد و یقینا تا انتها می توانید ساعت های طولانی، تجربه شگفت انگیز را در بازی داشته باشید. کیفیت بازی روی بافت های پیکسلی قرار داده شده است و همین موضوع می تواند تجربه راحت تری را برای شما داشته باشد. نگران زده شدن از بازی نباشید، چرا که بازی به اندازه کافی در زمینه گیم پلی، عملکرد بی نظیری داشته است.

info

Each enemy has its own set of skills, behaviors and collaborations. Learn their patterns and discover their weakness before they lay their hands on you. Be responsible for rebuilding and maintaining your guild’s village. Meet new characters, choose your traps, your weapons and keep track of your discoveries and unlocked content.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win 7 or later
Processor: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent
Storage: 400 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل اجرایی ManaSpark.exe بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Mana Spark-DARKSiDERS با لینک مستقیم