دانلود بازی Marenian Tavern Story Patty and the Hungry God برای PC

بازی Marenian Tavern Story Patty and the Hungry God در مورد بدهی بزرگ یک خانواده دوست داشتنی است که توسط خدای فقر گرفتار شده اند و بدهی های سنگینی به بار آورده اند. شما به عنوان یک نجات دهنده به بازی اضافه می شوند و سعی می کنید که با راه اندازی کارخانه Marenia به این خانواده بزرگ کمک کنید. شما باید مواد تشکیل دهنده را جمع آوری کنید و با دعوت از نیروهای مختلف آشپزی خود را شروع کنید. اگر علاقه مند به ژانر ماجراجویانه باشید، این بازی می تواند شما را سرگرم کند. تنها سعی کنید که مواد تشکیل دهنده دستورهای پخت مختلف را جمع آوری کنید و با پخت غذاهای لذیذ و البته جدید، درآمد بالایی کسب کنید. در مورد بازی هیولاهایی وجود دارند که می توانید با شکست آنها غذاهای لذیذتری سرو کنید و جوایز ویژه دریافت کنید.

Marenian Tavern Story Patty and the Hungry God v1.0.2 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Marenian-Tavern-Story

در بازی Marenian Tavern Story Patty and the Hungry God شما با شخصیت های دوست داشتنی مختلفی آشنا می شوید که همگی عضوی از این خانواده هستند و سعی می کنند که خاندان را از بدهی و فقر نجات دهند. باید سیاه چال های مختلف را تسخی کنید و شخصیت ها را آموزش دهید تا در این امر مهم همکاری کنند. اکتشاف و کشاورزی تنها گوشه ای از وظایف شما است و باید به ماهی گیری و راه های مختلف پول درآوردن هم فکر کنید. همه این موارد می تواند کمک زیادی به شما بکند تا خانواده را به سمت کسب ثروت پیش ببرید و این طلسم را بشکنید. طلسمی که به واسطه برادر شخصیت اصلی بازی یعنی پتی ایجاد شده است و خانواده امید دارند که با ایجاد این کارخانه می توانند به این فقر پایان دهند. موسیقی جذاب و کارتونی بازی بسیار لذت بخش است و یادآور آثار کلاسیک کارتونی سال های قبل ژاپنی ها است.

info

Patty’s brother has been possessed by the God of Poverty and the whole family has become poor, with huge debts… This is the beginning of Patty’s struggle! To pay back the debts, let’s open a tavern in Marenia, gather ingredients, and start cooking! Run the adventure tavern how you like! Collect ingredients and cook new dishes above 600! You get level ups not by defeating monsters, but by eating food. Train your characters, conquer new dungeons, and aim to get new ingredients through exploration, farming, fishing, and many more ways!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 and up (64-bit)

Processor: Intel® Core™ i5

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 4GB VRAM

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آخرین آپدیت بازی به همراه کرک SiMPLEX با لینک مستقیم