دانلود قسمت پنجم بازی Marvels Guardians of the Galaxy Episode 5 برای PC

گروه CODEX به محض انتشار اپیزود ۵، امکان دانلود قسمت پنجم بازی Marvels Guardians of the Galaxy را فراهم نمود. بازی محافظان کهکشان (به انگلیسی: Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series) داستانی جدید برای شخصیت‌های این مجموعه تعریف می‌کند. گیمرها در نقش «استار-لرد» قرار می‌گیرند که کم و بیش رهبر گروه محافظان کهکشان محسوب می‌شود. تر‌کیب المان‌های طنز، احساسات و کار گروهی با ما‌جرا‌جویی علمی‌-‌تخیلی و اکشن «نگهبانان»، فضایی بسیار لذت‌بخش برای کاوش بوجود می‌آورند که نشانی از سبک منحصر‌به‌فرد تل‌تیل در زمینه روایت داستان‌های تعاملی است. در بازی Guardians of the Galaxy: The Telltale Series بازیکنان در قالب شخصیت‌های مختلف بازی را تجربه کرده و کنترل قهرمانان عضو گروه «نگهبانان کهکشان» را در ماجرا‌جویی‌هایشان در کهکشان‌ها را بر‌عهده خواهند داشت.

Marvels Guardians of the Galaxy Episode 5 PC-CODEX

|نسخه فشرده FitGirl با حجم ۶٫۳GB اضافه شد|

دانلود-بازی-Marvels-Guardians-of-the-Galaxy-The-Telltale-Series

بازی Guardians of Galaxy: The Telltale Series ساخته مشترک استودیوهای مارول و تل‌تیل گیمز، داستانی کاملا جدید از ناخوشایندترین قهرمانان کهکشان را روایت می‌کند، دسته‌ای اوباش و قانون‌شکن به نام‌های استارلرد، گامورا، درکس، راکت و گروت. در هنگامه جنگی حماسی، این قهرمانان شی‌ای پیدا می‌کنند که قدرتی غیرقابل تصور دارد. هر کدام از قهرمانان، در حالی که به مبارزه با دشمنی بی‌رحم (که آخرین از نوع خود است) و تمام کسانی که برای ربودن این شی گرانبها از آنان از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند، می‌پردازند، دلیل خاص خود را برای در اختیار گرفتن این شی باستانی دارند.

در نتیجه در سفری از سیاره زمین تا سیاره Milano و Knowhere و حتی ماورای آن، به همراه مجموعه‌ای از موسیقی‌های فوق‌العاده، این بازی پنج قسمتی، شما را که اکنون به کفش‌های موشکی استارلرد مجهز شده‌اید، به ماجرایی جذاب و گیرا از مجموعه نگهبانان کهکشان وارد می‌کند و داستانی پرکشش را به سبک منحصربفرد استودیو موفق تل‌تیل گیمز برای‌تان روایت می‌کند که در آن تصمیمات و رفتار شما در تعیین مسیر داستانی که شما تجربه می‌کنید، نقش بسزایی دارد.

 

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Marvels-Guardians-of-the-Galaxy-The-Telltale-Series دانلود-بازی-Marvels-Guardians-of-the-Galaxy-The-Telltale-Series

دانلود-بازی-Marvels-Guardians-of-the-Galaxy-The-Telltale-Series دانلود-بازی-Marvels-Guardians-of-the-Galaxy-The-Telltale-Series

دانلود-بازی-Marvels-Guardians-of-the-Galaxy-The-Telltale-Series

info

 Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series delivers a brand new story of the universe’s unlikeliest heroes, the rag-tag band of outlaws who go by the names Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket, and Groot. In the wake of an epic battle, the Guardians discover an artifact of unspeakable power. Each of the Guardians has a reason to desire this relic, as does a ruthless enemy who is the last of her kind, and who will stop at nothing to tear it from their hands.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64Bit Service Pack 1 or higher
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz
Memory: 3 GB RAM
Graphics: Nvidia GTS 450+ with 1024MB+ VRAM (excluding GT)
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: Direct X 11 sound device
Additional Notes: Not Recommended for Intel integrated graphics

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

========================

توضیحات نصب نسخه FitGirl بازی:

1) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که تیک گزینه های اضافی را بردارید. گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

2) پس از اتمام نصب، بازی به طور خودکار کرک می شود و نیازی نیست بازی را کرک کنید. بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + قسمت اول الی چهارم + قسمت پنجم بازی می باشد!‌ قسمت پنجم به صورت جداگانه به محض انتشار اضافه خواهد شد.

 

– دانلود بازی Marvels.Guardians.of.the.Galaxy.Episode.5-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link

دانلود پارت 3: Direct Link

دانلود پارت 4: Direct Link

دانلود پارت 5: Direct Link

دانلود پارت 6: Direct Link

دانلود پارت 7: Direct Link

دانلود پارت 8: Direct Link

دانلود پارت 9: Direct Link

دانلود پارت 10: Direct Link

————————————–

– دانلود نسخه فشرده فیت گرل بازی Marvels.Guardians.of.the.Galaxy.Episode-FitGirl با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link

دانلود پارت 3: Direct Link

دانلود پارت 4: Direct Link