دانلود بازی MarZ Tactical Base Defense برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

اگر علاقه مند به سیاره مریخ هستید، می توانید بازی MarZ Tactical Base Defense را تجربه کنید و با بیگانگانی که از این سیاره به زمین حمله کرده اند روبرو شوید. این بازی یک اثر استراتژیک و دفاعی است که باید از قلعه های خود مراقبت کنید. اسرار وحشتناکی در بازی نهفته است که شما را در طی ۲۰ ماموریت به تجربه آنها دعوت می کند. انبوهی از زامبی ها حمله می کنند و به شکل وحشتناکی شما را تسخیر می کنند. در سرتاسر بازی داستان به قدرت نمایی خودش ادامه می دهد و شاهد صحنه های فوق العاده بسیاری در بازی هستیم.

بازی از یک حالت Mode Outbreak هم بهره می برد که شامل امواج چندگانه حمله زامبی ها است و نقشه بزرگی هم دارد. می توانید نقشه های سفارشی خود را بسازید و با دوستان خود وارد چالشی هیجان انگیز شوید. انواع مختلف سلاح ها در اختیار شما است تا با بیگانگان مقابله کنید و سیاره مریخ را برای خود کنید. رویه های سفارشی بخش بزرگی از بازی است که امکان ارتقا نیروها را به شما می دهد.

MarZ Tactical Base Defense PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20190621-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-MarZ-Tactical-Base-Defense

بازی MarZ Tactical Base Defense به طرز مشخصی می تواند نسبت به فیدبک ها واکنش نشان دهد و روز به روز شرایط خودش را بهتر کند. در بخش Skirmish می توانید نیروهای خود را سفارشی سازی کنید و انها را به شکل هماهنگ وارد نبردهای بزرگ کنید. پایان بندی ها متفاوت است و براساس انتخاب هایی که می کنید، تغییر پیدا می کند. فضاسازی بازی آنقدر جذاب است که بازیکن احساس حضور در سیاره مریخ را می کند. این موضوع با گیم پلی سریع همراه می شود و می توانید یکی از آثار متفاوت را تجربه کنید. اکشن ها و انیمیشن حرکات هم واقع گرایانه هستند و حس خوبی را به بازیکن القا می کنند. پس فرصت را از دست ندهید و وارد ماجراجویی شوید که یک طرف آن مریخی ها و طرف دیگرش زامبی ها هستند.

info

Build your defense base to fight back the undead hordes of Mars and secure the future of the red planet. MarZ is a game of strategy and tactical defense where you must carefully manage your crew and resources as you try to uncover the terrible secrets of the undead.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7/8/10

Processor: Intel Core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 10 compliant graphics card with 6GB dedicated memory

DirectX: Version 10

Storage: 6 GB available space

Sound Card: any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs