دانلود بازی Masquerade The Baubles of Doom برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Masquerade The Baubles of Doom یک اثر اکشن ماجراجویانه است که در دنیای فانتزی به نام The Realm جریان دارد. نبردهای بازی روی اسطوره های این دنیا جریان دارد و می توانید قدرتمندترین تیم‌ها را در آن داشته باشید. کسی که اورب ها را در اختیار داشته باشدُ این قدرت را دارد که جهان را کنترل کند و از سواحل به سمت فتح دیگر سرزمین ها حرکت کند. بازی شما را وارد ارتش مانیون ها می کند و باید بر سر پیدا کردن اورب ها با دیگران نبرد کنید. در قسمتی از بازی باید به جکس ملحق شوید و با نقشه های وی به سمت پیدا کردن اورب ها پیش بروید. جکس یک جادوگر قدرتمند است و در جرم و جنایت های بسیاری هم دست داشته است. ارتشی از دلقک ها و شخصیت های شیطانی به زودی به شما ملحق می شوند و در این مسیر پر پیچ و خم همراه شما خواهند بود.

Masquerade The Baubles of Doom PC-Zaxrow + FitGirl

دانلود-بازی-Masquerade-The-Baubles-of-Doom

وظیفه اصلی شما در بازی Masquerade The Baubles of Doom این است که جکس را هدایت کنید تا در دام دشمنان گیر نکند و اهریمن ها هم موفق به تصرف نقاط مختلف نقشه برای خودشان نشوند. رمز و رازهای بسیاری در مورد ارتش شما وجود دارد و با خواندن اطلاعات می توانید به سرنخ های خوبی برسید. تعیین لوکشین اورب ها بسیار مهم است و باید از قابلیت های جکس هم در این رابطه استفاده کنید. حفظ سلامتی وی اهمیت بسیاری دارد و دشمنان شما سعی در نابودی وی خواهند داشت. گیم پلی بازی هم جذاب است و چالش های خوبی را برای تان دارد. سلاح های متنوع در اختیار شما است و انیمیشن های جالبی را با صحنه های آهسته در بازی خواهیم داشت. امتیاز کسب شده هم در بالای هر شخصیت به شما نشان داده می شود.

info

Masquerade is an action-adventure set in the fantasy world of The Realm, centered around a battle for the mythical Druid Orbs, the most powerful pair of balls in all the land. For it was said that whomever possessed the Orbs, possessed the power to rule all. From foreign shores came the Clowns, an army of morose maniacs determined to find the Orbs. And so began the Great Clown Invasion.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8

Processor: Pentium Dual-Core CPU E5700 @ 3.00Ghz/AMD Athlon II X2 250 Processor 3.01Ghz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Radeon HD 6670 or NVIDIA Geforce GT530 with Min 1GB Memory

DirectX: Version 9.0c

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8

Processor: Intel CoreTM I3-3210 CPU @ 3.20Ghz (4 Cpus) /AMD Phenom II X4 960T 3.0Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Radeon HD 7790 or NVIDIA GeForce GTX 650 with Min 2GB memory

DirectX: Version 9.0c

Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

پس از اکسترکت فایل های فشرده، تنها کافیست محتوای پوشه Crack را در فولدر اصلی بازی خود کپی و جایگزین کنید تا بازی کرک شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Masquerade: The Baubles of Doom v20160501-Zaxrow:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

—————

دانلود فیت گرل Masquerade: The Baubles of Doom v20160501-FitGirl:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs