دانلود بازی Masters of Anima + Update v20180621-CODEX برای کامپیوتر

Masters of Anima یک بازی ماجراجویانه می باشد که شما را به اعماق دنیای اسرارآمیز Spark می برد. در نبردهای استراتژیک و اکشن با نیروهای شیطان وارد شوید و این را بدانید که تصمیمات تاکتیکال شما باید بسیار سریع گرفته شوند. ارتشی با بیش از ۱۰۰ نگهبان را کنترل کنید و استراتژی مناسب را انتخاب کنید. دانلود بازی Masters of Anima به طور کامل از گیم پد پشتیبانی می کند؛ هم چنین می توانید با استفاده از موس و کیبرد نیز بازی را انجام دهید. شما در نقش Otto خواهید بود. کارآموزی از Anima که قدرت های شگفت انگیزی دارد و سودای استادشدن را در سر دارد. او می خواهد تا با Ana ازدواج کند. کسی که اسیر Zahr و گولم های ترسناک است! شما باید از قدرت های Anima استفاده کنید تا بتوانید لشگری از نگهبانان را از پا در آورید. در طی این سفر ماجراجویانه، شما گونه های جدیدی از نگهبانان را کنترل خواهید کرد. هریک از این نگهبانان، ویژگی های منحصر به فرد خود برای کاوش دنیای Spark را دارند. قدرت های جدیدی را هم برای خود و هم برای نگهبانان کسب کنید تا بتوانید به یک استاد واقعی Anima تبدیل شوید. دانلود بازی Masters of Anima اثری از استودیو Passtech Games می باشد که در ۱۰م آپریل ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شده است.

Masters of Anima PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20180621-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Masters-of-Anima

اسکرین شات:

دانلود-بازی-Masters-of-Anima دانلود-بازی-Masters-of-Anima

دانلود-بازی-Masters-of-Anima دانلود-بازی-Masters-of-Anima

دانلود-بازی-Masters-of-Anima دانلود-بازی-Masters-of-Anima

info

Masters of Anima is an original adventure game that takes you deep into the magical world of Spark. Battle against the forces of evil in strategic, action-packed battles, where making tactical decisions quickly is vital. Summon and control large armies of up to 100 Guardians, thanks to intuitive and innovative gameplay made from the ground up for controller play, as well as keyboard and mouse.

USE THE POWERS OF ANIMA to summon an army of magical Guardians. During your adventure, learn to control new types of Guardians, each with their own unique abilities useful for exploring the world of Spark, as well as for taking down formidable bosses on your way. Acquire new powers for both yourself and your Guardians, and become a true Master of Anima.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel Core i3-2125 (3.3 GHz)/AMD FX-4100 (3.6 GHz)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 GB, GeForce GTX 560/Radeon HD 7790
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel Core i7-3820 (3.6 GHz)/AMD FX-8350 (4.0 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2 GB, GeForce GTX 760/Radeon R7 370
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20180621-CODEX با لینک مستقیم

دانلود بازی Masters of Anima-CODEX با لینک مستقیم

ADs
تبلیغات