دانلود بازی Midnight Evil برای کامپیوتر – نسخه DARKSiDERS

داستان بازی Midnight Evil در شب جریان دارد و شما تنها هستید. شما باید کتاب اسرارآمیزی را بررسی کنید و سعی کنید که ماجرای شیطانی که در این مکان رخ داده است را کشف کنید. وقتی که شما شروع به خواندن این کتاب می کنید، متوجه می شوید که تنها نیستید و در یک کابوس شیطانی قرار گرفته اید. تنها راه شما برای خلاصی این است که کتاب را تا آخر بخوانید و به چالش های آن جامه ی عمل بپوشانید. در این بازی صداها اهمیت بالایی دارند و باید با نشستن و دویدن منبع آنها را پیدا کنید. بازی در واقع تلاش بازیکن برای بقا است و در این راه مشکلات زیادی را تجربه خواهید کرد.

Midnight Evil PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Midnight-Evil

در تجربه بازی Midnight Evil این سوال از شما پرسیده می شود که آیا با رسیدن سپیده دم شما زنده از اینجا خارج می شوید یا خیر. می توانید بین حالت های مختلف سوئیچ کنید و تجربه لذت بخش تری را با بازی تجربه کنید. کشف محیط مورد بسیار مهمی است و باید با توجه به کتابی که در دست دارید، همه جای اتاق ها را وارسی کنید و ماموریت های سپرده شده را انجام دهید. شما هرگز نمی توانید جیغ بکشید یا فرار کنید. نمی توانید این شخصیت شیطانی را گیر بیاندازید.

تنها راه این است که کتاب را تا آخر بخوانید و سعی کنید که آن را به پایان برسانید. این روند بسیار ترسناکی است و سازندگان هم سعی کرده اند که نور و صدا به بهترین شکل در بازی فعال باشد و ترس به صورت واقعی به مخاطب رسانده شود. مینی گیم ها در قالب پازل های مختلف برای شما فعال می شود و باید آنها را بازی کنید تا به صفحات بعدی کتاب برسید. بهتر است که از انگلیسی خوبی برخوردار باشید تا لذت بیشتری از بازی ببرید. این شیطان مخوف هربار به شما نگاه می کند و وقتی که نگاه شما به وی می افتد، سریع پنهان می شود.

info

It’s late at night and you’ve discovered a mysterious book that seems to have its own evil agenda. As you begin to read through it, you realize that you are not alone. The only way to free yourself from this fiendish nightmare is to finish reading. In this story driven, voice activated, sit-and-survive horror game, don’t forget to check your surroundings..

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: FX 8300

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 740

Storage: 1 GB available space

Additional Notes: 1.3GB

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: i5 4460

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 950

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

Additional Notes: 1.3 GB

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Midnight Evil-DARKSiDERS با لینک مستقیم