دانلود بازی Mines of Mars برای کامپیوتر – نسخه کرک شده Unleashed

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی Mines of Mars در مورد معدن جویانی است که ریتم گیم پلی اش از بازی های بزرگی نظیر Metroid و Motherload گرفته شده است و در مورد برخی از مضنونانی است که در مریخ پناه داده شده اند و حال باید دید که چه دلایلی برای عدم کشف آنها وجود دارد. بازی مبتنی بر یک داستان تاریک قرار دراد و سلاح ها و معماهای جذاب و زیادی را در آن مشاهده می کنیم. بازی همچنین توانسته است که یک دنیای پر زرق و برق را نشان دهد و بازیکنان امکان کشف دنیاهای بزرگ تری را داشته باشند.

دشمنان بازی نیز تنوع بسیار بالایی دارند و می توانید از راه روهای تاریک برای کشف بسیاری از اسرار بازی استفاده کنید. جانوران زیادی در بازی وجود دارد و می توانید محیط را توسط شخصیت بازی مورد کند و کاو قرار دهید. می توان به موسیقی متن دانلود بازی Mines of Mars نیز اشاره کرد که بسیاری آن را با فیلم Ambient Original by Evan Gipson مقایسه می کنند و الهام گرفته از آن می دانند.

Mines of Mars PC-Unleashed

دانلود-بازی-Mines-of-Mars

با دانلود Mines of Mars دنیای در اختیار شما قرار داده می شود که حاوی داستان غنی است و می تواند باس فایت های زیادی را برای تجربه یک اکشن هیجان انگیز برای شما داشته باشد. سلاح ها و آیتم های زیادی هم در بازی دارین و می توانید با گیاهان و جانوران نیز همراه شوید. سه مینی گیم نیز توسط سازندگان طراحی شده است که در خود بازی می توانید آنها را نیز تجربه کنید.

شما ماموریت های زیادی را قرار است در دانلود بازی Mines of Mars تجربه کنید و محیط اسرار آمیز بازی را کشف کنید. المان های بازی بسیار سرگرم کننده هستند و نقش بزرگی در پیشبرد داستان بازی و همچنین برقراری ارتباط شخصیت بازی با محیط دارند. یقینا باس های بازی، می توانند اکشن جذابی را داشته باشند و شما را آماده نبردی هیجان انگیزی کنند.

info

Mines of Mars is a procedural atmospheric mining game that is inspired by games like Metroid and Motherload. It is also a story based adventure game with dark secrets, great weapons, tons of different items, and a gorgeous world to explore. The world of MoM is procedurally created, so that every time you play it, it will be a little different. There are tons of different enemies, dark corridors, and a large variety of fauna and ambient creatures.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 7.0
Processor: Intel or Amd 1.5 GHZ or above
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel onboard graphics card or above
DirectX: Version 9.0
Storage: 500 MB available space
Sound Card: Onboard sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: OSX
Processor: Intel or Amd 1.5 GHZ or above
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Intel onboard graphics card or above
DirectX: Version 9.0
Storage: 500 MB available space
Sound Card: Onboard sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Mines of Mars-Unleashed با لینک مستقیم