دانلود بازی Mobile Empire برای کامپیوتر – شبیه ساز طراحی و تولید موبایل

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Mobile Empire یک شبیه ساز بسیار جذاب در زمینه طراحی گوشی های موبایل است که با درجه بالایی از آزادی عمل ارائه شده است. شما در این بازی به عنوان یک کارآفرین برتر فعالیت خواهید کرد و باید بتوانید که دیدگاه های منحصربفرد خود را برای سرمایه بیشتر به کار گیرید. شما کارآفرین نمونه هستید و همه از شما انتظار دارند که بهترین عملکرد خود را داشته باشید و جهان را تغییر دهید. این بازی از نقطه ۲۰۰۱ آغاز می شود و در سال ۲۰۳۵ به پایان می رسد. طی این روند، شما باید پیشرفت کنید و تکنولوژی خود را به سمت عینک های هوشمند ببرید. شما این فرصت را خواهید داشت تا گوشی های هوشمند را وارد فاز جدیدی کنید و ارتقا عالی در زمینه فناوری علمی داشته باشید. درواقع همه موقعیت های لازم به شما داده می شود تا استعدادهای خود را نمایش دهید و با آزادی عمل کامل, هرکاری که می خواهید را انجام دهید.

Mobile Empire REPACK PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Mobile-Empire

بازی Mobile Empire یک تجربه دیدنی از معجزه آفرینی در دنیای فناوری اطلاعات است و همه ابزارهای لازم برای این منظور در اختیار شما قرار داده می شود. بازی یک بخش کمپین ناشناخته دارد که باید آن را تجربه کنید و شانس خود را امتحان کنید. این بخش روی محدودیت های تکنولوژیکی جریان دارد و شما باید آن را بشکنید. هر بار می توانید مهارت های خاصی را کسب کنید و کاری کنید که درصد خطا در کارها کاهش یابد. کسب سود بیشتر و عدم تکرار، کاری است که می تواند به جذب سرمایه بیشتر منجر شود. به مانند دنیای واقعی به کسب سود فکر کنید و سعی کنید که مهارت های خود را به صورت عملی به همگان نشان دهید. این فرصد شاید در واقعیت به شما داده نشود که یک شرکت بزرگ را رهبری کنید، اما Mobile Empire به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک امپراطور زندگی کنید.

info

Mobile Empire is a PC simulation game based on “manufacturing mobile phones”, with a high degree of freedom. You will play as an entrepreneur back in 2001. You acquired the initial capital from a mystery investor because of your unique vision and created a technological enterprise that may change the world. The game starts from 2001 and ends in 2035, during which you will start with old school smartphones in the early R&D stages, progressing until AR smart glasses can be independently used. During the 35 years, you will experience, witness, and promote the magnificent development process of smartphones. You have the chance to develop your company into the world’s number one technological enterprise.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7(64),Windows 8(64),Windows 10(64)

Processor: 2 GHz Dual Core

Memory: 2048 MB RAM

Graphics: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Mobile Empire REPACK-SiMPLEX با لینک مستقیم