دانلود بازی Molecats v1.0.1 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Molecats یک بازی معمایی و ماجراجویانه است که در آن شما به صورت غیرمستقیم به کنترل کاراکترها می پردازید. استودیو Vidroid وظیفه توسعه و انتشار این بازی را داشته است. Molecats درواقع گونه ای از گربه ها با خال های سیاه هستند که علاقه ی زیادی به قارچ ها، پرسه زدن و ماجراجویی از هر نوعش دارند. Molecat ها وقت خود را به کاوش غارهای اطرافشان و جمع آوری قارچ ها و اشیاء قیمتی صرف می کنند؛ و البته در این مسیر معمولا گم می شوند. هدف شما در دانلود بازی Molecats بر روی راهنمایی این گربه ها و کنترل شرایط محیطی می باشد. شما باید مسیرها را تغییر داده و برای آن ها هموار سازید تا بتوانند از غارها خارج شوند. اما در مسیر Molecats تعداد زیادی تله و هیولاهای ترسناک وجود دارند که جان این گربه ها را به خطر می اندازند.

شما باید در این چالش ها با هوشمندی کامل عمل کنید و کاراکترهای عجیب و جالب که گربه های خالدار هستند را رهبری نمایید. موانع به صورت چرخشی در مسیر گربه ها قرار دارند و شما با چرخش آن ها و ایجاد توانایی های ویژه در این معابر، باید Molecats را به حرکت، توقف و یا دویدن وادار سازید. گیم پلی بازی Molecats بسیار ساده اما چالش برانگیز به نظر می رسد. شما هیچ گاه در این بازی طعم مرگ را تجربه نخواهید کرد. اما هر اشتباهی که انجام دهید، حل معماها را برای شما دشوارتر می کند. هیچ خون و خونریزی نیز پیش روی شما نیست. چرا که باید از دست هیولاها و تله های مرگبار فقط فرار کنید نه اینکه با آن ها بجنگید. دانلود بازی Molecats از ده ها المان اسرارآمیز تشکیل شده است. هر مرحله دارای اهداف ثانویه، تروفی ها، آیتم های مرموز که قابلیت آنلاک شدن دارند و کلکسیون های با ارزش تشکیل شده است.

Molecats v1.0.1 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Molecats

 

info

Molecats is a challenging indirect-control puzzle game that takes place in the quirky and beautiful world of… Molecats! Molecats are sort of cat-mole hybrids. They are a bunch of gawky fellows who like mushrooms, marching and adventures of all kind! Molecats spend their time digging into nearby caves and gathering delicious ‘shrooms and shiny relics, occasionally getting lost in the process.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64 bit)
Processor: Dual Core 2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD 4600 (AMD or NVIDIA equivalent)
DirectX: Version 10
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل اجرایی SiMPLEX به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Molecats v1.0.1-SiMPLEX با لینک مستقیم