دانلود بازی Monster Truck Drive برای کامپیوتر به همراه کرک PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Monster Truck Drive تجربه بی نظیری از کامیون رانی در حالت آزاد را به بازیکنان می دهد و هر بازیکنی می تواند با بهترین و بزرگترین کامیون های جهان، کورس های رقابتی را برگزار کند. این بازی در سطح بسیار مدرنی عرضه شده است و شاهد این هستیم که سطوح منحصربفرد بازی، بیش از پیش می توانند شما را بدون محدودیت به آدرنالین بالایی برسانند. بازی ماجراجویی های سطح بالایی دارد و طوری است که می توانید در داستان هیجان انگیز بازی، کشفیات بسیار جالبی را انجام دهید. همه آنچیزی که منجر به موفقیت شما در این بازی می شود، مهارت در کنترل کامیون و استفاده بالاترین سرعت آنها است. عدم محدودیت بازی بدین معنی است که با داشتن سه نمایش دوربینی متفاوت، بازیکن هر موقع که خواست می تواند آن را عوض کرده و از زاویه های مختلف کامیون خود را مشاهده کند.

Monster Truck Drive PC-PLAZA

بازی Monster Truck Drive لذت منحصربفردی از مناظر با کیفیت نیز به مخاطب می چشاند. مناظری که نشان از گرافیک بالای بازی می دند و همواره در چشم نوازی بهترین تجربه را به بازیکنان ارائه می دهد. توجه کردن به این فاکتورها عامل مهمی است که لذت بازی را چندین برابر می کند. ۴ بخش مختلف در بازی انتظار شما را می کشد، از رقابت های چند نفره بگیرید تا بخش داستانی همگی حول لذت بردن از بازی طراحی شده اند و سعی شده است که میزان گیم پلی بازی طولانی باشد و همیشه، چیز جدیدی برای عرضه کردن داشته باشد.

چالش های مهیجی در بخش مبارزاتی بازی در نظر گرفته شده است که بازیکن باید در آن با کامیون خودش، پرش های زیبایی را انجام دهد و بتواند چالش مطرح شده را با موفقیت به پایان برساند. بازی Monster Truck Drive دارای حالت های شب و روز بسیار مهیجی است و از این نظر، بهترین و زیباترین موسیقی را کنارش ارائه می دهد. شما می توانید زاویه دوربین را از کابین ماشین نظاره گر شده و طعم واقعیت را نیز بچشید. المان های نمایشی نیز در کنار صفحه به خوبی وجود دارند و می توانید یک ریسینگ بسیار ناب را تجربه کنید.

info

Monster Truck Drive is the ultimate free-range monster truck driving experience. Maneuver a capable modern monster truck in 4 unique levels: arena, moon, hills and dusk. No time limits. 3 different camera views are available. Enjoy the scenery, go for a quick drive, or find the best jumps in this high quality casual monster truck driving adventure.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Windows 7 SP1, Windows 8.1, or Windows 10
Processor: Intel i5-4590 / AMD FX 8350
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
DirectX: Version 9.0
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Monster Truck Drive-PLAZA با لینک مستقیم