دانلود بازی Monsters of Little Haven برای کامپیوتر – نسخه DARKZER0

بازی Monsters of Little Haven بر مبنای رمانی تعاملی به نام Little Haven ساخته شده است و در یک روستا با همین جریان دارد. کینت و خواهر کوچک وی که اسمه نام دارد در راس تمام اتفاقات این بازی قرار دارند و هردوی آنها بچه های خانواده مورفی محسوب می شوند. خانواده مورفی درواقع دنبال کننده رویدادی وحشتناک در مورد یک هیولای مرموز بوده اند و همه اعضای آنها هم چنین سابقه ای دارند. ای داستان غیرخطی به شما اجازه می دهد که اسرار مختلف موجود در خانواده مورفی را کشف کنید و رویکرد جدیدی نسبت به آنها داشته باشید. وظیفه شما این است که روشی را ابداع کنید و بر تمام این رویدادها احاطه کامل داشته باشید. فضاسازی منحصربه فردی را در بازی شاهد هستیم که اتمسفر بسیار قوی دارد و خلق و خوی عجیبی که در زمان نیز شاهد هستیم را به ارث برده است.

Monsters of Little Haven PC-DARKZER0

دانلود-بازی-Monsters-of-Little-Haven

در بازی Monsters of Little Haven شما هشت روایت متفاوت را می توانید داشته باشید و براساس شخصیت خود زندگی های متفاوتی را می توانید تجربه کنید. این هشت روایت کاملا از هم دیگر سوا هستند و تصمیم گیری های شما این روند را ایجاد می کند. موسیقی متن منحصربه فرد بازی هم کمک می کند که اتمسفر بازی به خوبی به تجربه کننده برسد و هرکدام از پایان بندی های بازی هم از موسیقی های متفاوتی برخوردار هستند. به طور کامل شما وظیفه دارید که تاریخ خانواده مورفی را کشف کنید و دیدگاه های مختلف آن ها را بررسی کنید. این روند فرصتی برای یادگیری است تا شما بتوانید در شرایط سخت تصمیم بگیرید و اسیر اتفاقاتی که در کنارتان روی میدهد، نباشید. فضاسازی سیاه و سفید بازی کمک می کند که دیالوگ ها تاثیرشان را بگذارند و این روند نشان می دهد که تصمیم سازندگان درست بوده است.

info

The main focus in “Monsters of Little Haven” interactive novel is a story of Little Haven village. At the heart of the action are a twelve-year-old Kenneth and his younger sister Esme, children of the Murphy family, who hit the trail of a mysterious monster following series of entangled events

The nonlinearity of the story allows you to learn a variety of secrets surrounding the Murphy family. The main goal is to find the approach to all of them.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: 64bit

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 3000

DirectX: Version 9.0c

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل Monsters of Little Haven.exe بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Monsters of Little Haven-DARKZER0 با لینک مستقیم