دانلود بازی My Brother Rabbit برای کامپیوتر – نسخه SKIDROW

دانلود بازی My Brother Rabbit دارای گرافیک بصری خارق العاده با حال و هوای ماجراجویانه و معمایی است که در دنیایی سورئال با تخیلات یک ذهن کودکانه روایت می شود. توسعه و انتشار این بازی بدست Artifex Mundi بوده که در ۲۱م سپتامبر ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شده است. داستان بازی از جایی شروع می شود که دخترکوچولوی خانواده ای دوست داشتنی مریض می شود. حال، پدر و مادرش عازم سفری می شوند تا بتوانند ماده ی درمان کننده ی وی را پیدا کنند. برادری خیالی از تصور این دختربچه ی مریض شکل می گیرد که با پدر و مادرش همراه شود و به آن ها در پیداکردن درمان کمک کند. باوجود نا به سامانی های دنیای واقعی، قوه ی تخیل این کودک باعث می شود که پدر و مادرش در دنیایی سورئال و آسوده به کاوش خود بپردازند.

خود را برای سفری عظیم در پنج سرزمین متعدد آماده کنید که قارچ های بسیار بزرگ، ساعت های مذاب و … در آن حضور خواهند داشت. دانلود بازی My Brother Rabbit داستانی از عشق و شهامت را روایت می کند. داستانی که در آن یک خواهر و برادر با استفاده از قوه ی تخیل به کمک یکدیگر می آیند. مینی گیم های متعدد، اشیاء پنهان و معماهای محیطی بسیار زیادی در انتظار شما هستند که باید با خرگوش دوست داشتنی بازی آن ها را حل کنید. بازی به را می توان در سبک اشاره و کلیک دانست که معماهای آن به سبک بازی های هیدن آبجکت خواهد بود.

My Brother Rabbit PC-SKIDROW

دانلود-بازی-My-Brother-Rabbit

info

A loving family discovers that their daughter has fallen ill. While her parents set out to get her the treatment she needs, her determined older brother turns to the power of imagination to help them cope. While the outside world offers a harsh reality, these innocent children create a surreal fantasy world that gives them the play and comfort they need. Embark on a grand journey to five different lands filled with incredible robo-moose, floating baobabs, giant mushrooms, and clocks melting to the rhythm of passing time.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: 2.0 GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 256 MB VRAM
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: 2.5 GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 512 MB VRAM
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی My Brother Rabbit-SKIDROW با لینک مستقیم