دانلود بازی Necromancer Returns v1.2.9 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

عنوان موفق گوشی های هوشمند پا به پلتفرم PC گذاشت. Necromancer Returns که یک بازی استراتژیک نوبتی می باشد و المان های نقش آفرینی و ماجراجویانه را در خود جای داده، توسط استودیو Greenolor برای کامپیوتر منتشر شد. داستان بازی از جایی شروع می شود که امپراطوری خیالی که مردم در آن به سر می برند، با بازگشت نکرومنسر به هم می ریزد! نکرومنسر موجودی از تاریکی است که می خواهد تمامی جانداران را سلاخی کرده و از بین ببرد.

در این بازی شما باید ارتشی قدرتمند را برای خود تشکیل دهید و با گستره ای عظیم از دشمنان به مبارزه بپردازید. بهترین جنگجویان را گرد هم آورید و در مبارزه ای خارق العاده پیروز شوید. در دنیای بازی Necromancer Returns شما پا به پای پرنسس این امپراطوری سفر خواهید کرد، سرزمین های جدید را کشف می کنید و با دشمنان متعددی مبارزه خواهید نمود. البته برخی از این دشمنان تمایل دارند تا به ارتش شما ملحق شوند! هر موجودی در این بازی دارای مهارت های منحصر به فرد خود است که شانس تاکتیک های گوناگون در هنگام مبارزه را به شدت افزایش خواهد داد.

Necromancer Returns v1.2.9 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Necromancer-Returns

info

Necromancer Returns is a turn-based strategy game in which you assemble an army and fight hordes of enemies. Peace in a fantasy kingdom has been shattered by the return of the Necromancer – a creature of darkness that wishes to enslave all living beings. Assemble the best warriors from all over the kingdom and achieve victory in an epic conflict.

In the Necromancer Returns world, you travel alongside the princess of the kingdom, exploring new lands and fighting a variety of opponents, some of which may decide to join your army. Every creature possesses special skills, opening up opportunities for various battle tactics.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, or XP Service Pack 3

Processor: 1 GHz processor

Memory: 1 GB RAM

Graphics: OpenGL 2.1 or higher

DirectX: Version 9.0

Storage: 250 MB available space

Additional Notes: Mouse

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Necromancer Returns v1.2.9-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs