دانلود بازی Need to Know v1.29.1 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

به دنیای بازی Need to Know خوش آمدید! شبیه ساز هیجان انگیزی که توانایی و یکپارچگی شما را در دنیایی حساس و رمزآلود به چالش خواهد کشید. شما در آژانس اطلاعاتی Department of Liberty فعالیت خواهید کرد. شما باید عمیق ترین اسرار مردم را جاسوسی کنید، زندگی شخصی آن ها را کاوش کرده و تعیین کنید که چقدر می توانند خطرناک باشند. هم چنین می توانید از گروه های زیرزمینی برای سرقت اطلاعات یا تصاویر شخصی آن ها اقدام کنید و حریم شخصی افراد را نقض کنید. اگر هم می خواهید محافظه کارانه باشید، می توانید از اسناد روتین و طبقه بندی شده ی افراد استفاده کرده و روال عادی را طی نمایید. انتخاب روش جاسوسی در دانلود بازی Need to Know با شماست.

دانلود بازی Need to Know تمرکز اصلی خود را بر روی داستانش گذاشته است؛ داستانی که مشکلات دنیای واقعی را به طریقی معنادار و با جدیت دنبال می کند. این بازی به انتقاد سیستم اطلاعاتی خواهد پرداخت. قدرت را به شانه های شما محول می کند و انتخاب های شما در شرایط حساس را می آزماید. گریه، خنده، خجالت و ترس در زیر لامپ میز بازجویی منتظر شماست. برای پیشروی در بازی و ترفیع در دپارتمان اطلاعات، شما باید ماموریت های خود را به درستی انجام دهید که با بررسی یا حل جنایات همراه خواهد بود. در هر ماموریت شما به جاسوسی اطلاعات مردم می پردازید، جرم آن ها را مشخص کرده و بهترین تصمیم را اتخاذ می کنید. ماموریت های شما به صورت بازجویانه و معمایی خواهد بود که مبتنی بر داستان، کاراکتر و انتخاب های اخلاقی است.

Need to Know v1.29.1 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Need-to-Know

info

Welcome to Need to Know, the surveillance thriller sim that tests your ability and integrity within the shadowy, cutthroat world of a modern intelligence agency – the Department of Liberty. You must spy on people’s deepest secrets, pick apart their private lives, and determine how dangerous they are. You can also resist these suffocating privacy invasions by aiding underground groups in leaking data to the media. Or, you can just use all of that juicy classified information for your own personal gain. Your call.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD 520 or equivalent
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 460+
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Need to Know v1.29.1 RIP-SiMPLEX با لینک مستقیم