دانلود بازی Neon Drive v1.6 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

Neon Drive یک بازی ریسینگ عجیب و غریب است که می تواند مغزتان را دچار انقباض کند. بازی از شهرهای زیبا شروع می کند و شما را در مسیری قرار می دهد که باید دشمنان و فضاپیماهای آنها را در یک خط نابود کنید. بازی از آثار آرکید دهه ۸۰ الهام گرفته است و بر روی یک زمینه مدرن و درخشان استوار شده است. ۸ مرحله شگفت انگیز در انتظار شما است تا بتوانید ساعت ها از بازی لذت ببرید و در پیچ و تاب مسیر بازی قل بخورید. گیم پلی بازی بسیار سریع و چالش برانگیز است و حتما باید حواستان به ریزترین جزئیات بازی باشد. مهارت های دیوانه وار خود را در خدمت بازی قرار دید و سعی کنید که ابتدا در دورهای آزمایشی شرکت کنید. بی رحمانه به دشمنان خود حمله کنید و با جشم بصیرت به انتهای مسیر نگاه کنید.

Neon Drive v1.6 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Neon-Drive

بازی Neon Drive از یک موسیقی هیجان انگیز هم بهره می برد و جاده ها را می توانید بنا به سلیقه خود بازطراحی کنید. بازی از انفجار ماشین ها و سفینه های دشمن پر شده است و موانع هم به صورت پویا عمل می کنند تا چالش بازی را بیشر کنند. شما به سختی می توانید تمام اچیومنت های بازی را کسب کنید و باید توانایی فوق العاده ای در هدایت ماشین و شلیک همزمان به سفینه ها داشته باشید. شما به همراه نفر دیگری پشت رول می نشینید و می توانید با سویچ کردن وظیفه شلیک یا راندن ماشین را داشته باشید. بازی از گرافیک فوق العاده زیبایی برخوردار است و یک موسیقی سنتی بازی های دهه هشتادی هم در زمینه مسابقات برایتان پخش می شود. بخش زمان دار هم بسیار چالش برانگیز و اعتیادآور است و نباید تعللی در حرکت خود به سوی خط پایان داشته باشید. در این بخش نباید توجهی به موانع کنید و تنها روی رسیدن به خط پایان تمرکز کنید.

info

Neon Drive is a slick retro-futuristic arcade game that will make your brain melt. You’ve been warned. From beautiful cityscapes and ocean roads to exploding enemy spaceships, Neon Drive has it all. It’s inspired by the arcade games of the 80’s, but set against a futuristic backdrop of glowing cyber-grid, all in silky-smooth graphics. Neon Drive brings you 8 amazing levels, adding up to hours of enjoyment. Each level features multiple twists and perspective changes, keeping you on your toes (err, wheels) throughout the gameplay.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP

Processor: Intel Core 2 Duo

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DX9 capable (256MB)

DirectX: Version 9.0c

Storage: 450 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core 2 Quad

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 570

Storage: 450 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Neon Drive v1.6-SiMPLEX با لینک مستقیم