دانلود بازی Niffelheim v1.0.004.41 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

در بازی Niffelheim شما در نقش قهرمانی هستید که در نبردها شکست خورده است. اما به جای آن که پس از مرگ روح شما در آسگارد آرام بگیرد، وارد دنیای خشونت بار Niffelheim شده اید! در این دنیای خشن برای زنده ماندن خود تلاش کنید، سرزمین های همسایگان خود را تسخیر کنید، سیاهچاله های خطرناک را کاوش کرده و مسیر خود به سمت والهالا را پیدا کنید. دانلود بازی Niffelheim اثری از استودیو Ellada Games می باشد که در سبک تلاش برای بقا، نقش آفرینی و ایندی توسعه یافته است. جنگجویان برای همیشه جنگجو باقی خواهند ماند، حتی پس از مرگشان! عازم سفری خطرناک شوید و خود را به خدایان ثابت کنید. شما در زندگی خود هیچ موقع از تاریکی، مرگ و خشونت بیمی نداشته اید و الان هم همینطور است.

از خود مراقبت کنید و اسرار سرزمینی که در آن گیرافتاده اید را افشا نمایید. هرکسی که قصد حمله به سرزمین شما دارد را نابود کنید. هر دشمنی که از پا دربیاورید، شما را به آسگارد نزدیکتر می کند. با جان و استخوان خود مبارزه کنید و پناهگاهی ایمن برای خود ایجاد نمایید تا بتوانید علیه حملات دشمنان دوام بیاورید و آن ها را نابود سازید. شما باید هر چیزی که برای رسیدن به آسگارد لازم است را جمع آوری کنید و با موجودات عجیب و کشنده ی سرزمین خود مبارزه نمایید. هرچیزی که برای قوی تر شدن شما پیدا می شود را مصرف کنید! بهترین تغذیه را داشته باشید تا بتوانید با نیروی کافی دشمنان خود را نابود سازید. هدف نهایی شما پیداکردن راهی برای رسیدن به آسگارد است.

Niffelheim v1.0.004.41 PC-SiMPLEX

نسخه کاملا آپدیت شده بازی جایگزین شد

دانلود-بازی-Niffelheim

info

Warriors remain warriors even after death. Set out on the path to the last challenge and prove yourself to the Gods. In life you were never frightened by the cold, darkness and death, and you won’t fear now. make sure you have enough provision, defend yourself and unravel the mysteries of these lands.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP
Processor: 1.7 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel Iris 4800
DirectX: Version 9.0
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: 4:3 and 21:9 screen ratio supported

سیستم پیشنهادی:

OS: 7, 8, 10
Processor: 2.4 Ghz Dual Core CPU
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 9XX or AMD
DirectX: Version 9.0
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: 4:3 and 21:9 screen ratio supported

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل SiMPLEX.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید تا نصب بازی آغاز شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Niffelheim v1.0.004.41-SiMPLEX با لینک مستقیم