دانلود بازی Not Tonight v1.11 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

Not Tonight عنوانی در سبک نقش آفرینی، اشاره و کلیک و ماجراجویانه است که توسط استودیو PanicBarn توسعه یافته و No More Robots آن را منتشر کرده است. در دانلود بازی Not Tonight شما کنترل شخصی را به عهده می‌گیرید که در Relocation Block B. Britain زندگی می‌کند؛ مکانی که تحت کنترل حزب محافظه‌کار قرار دارد. شما در نقش یک دربان قرار می‌گیرید. “به سختی کار کن… به دنبال دردسر نباش… در این صورت ممکن است اجازه‌ی ماندن داشته باشی”.

فضای دانلود بازی Not Tonight شبیه به عنوان Papers, Please می‌باشد. به عنوان یک دربان شما در مکان‌هایی همچون بارها، کلاب‌ها و جشنواره‌ها و دیگر رویدادها حضور خواهید یافت. در این شغل شما باید لیست مهمانان را مدیریت کرده، کارت شناسایی و امتیاز خوش‌نامی آن‌ها را بررسی کرده و هر قانون دیگری که در رویداد موردنظر حاکم است را اجرایی کنید. در ضمن نباید اجازه دهید که بریتانیایی‌های مست، دردسرساز شوند! اگر کارتان را خوب انجام دهید، می‌توانید از طریق شغلتان پول و پاداش به دست آورید.

از این پول برای زنده ماندن استفاده کنید. آپارتمان، تجهیزات و حتی شخص خود را ارتقا دهید تا در مواجه با موقعیت‌های چالش‌برانگیزتر، دربان بهتری باشید و از نردبان موفقیت در شغل خود سریع‌تر بالا بروید. همانند عنوان Papers, Please، شما در برابر تصمیماتی اخلاقی قرار خواهید گرفت. به طور خلاصه سوال این است که ” آیا به جریان مقاومت ملحق شده و با رژیم مبارزه خواهید کرد و یا این که سر خود را پایین بگیرید و امیدوار باشید تا یک روز همه این مشکلات تبدیل به یک خاطره فراموش‌شده گردد؟”

Not Tonight v1.11 PC-SiMPLEX

نسخه آپدیت شده v1.11 جایگزین شد

دانلود-بازی-Not-Tonight

info

In an alternative Britain where Brexit talks have collapsed, an extreme far-right government has taken power. Citizens of European heritage have been rounded up and exiled. Forced out of your previous life, you find yourself in the midst of a booming gig economy, fighting to scrape by and return to the city you call home.

Not Tonight is a post-Brexit management game, fusing a time-pressure RPG with a politically charged story where every decision matters. Will you join the resistance and fight the regime — or keep your head down and hope that one day this will all be a distant memory?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8 or later
Processor: Intel Core i5
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 550/equivalent or higher
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: High-range Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 760/equivalent or higher
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Not Tonight v1.11-Razor1911 با لینک مستقیم