دانلود بازی Nowhere Prophet – Deluxe Edition برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

ساخت گروهی از وفاداران و زنده ماندن در دنیایی که با تله های سخت کار شده است، وظیفه شما در بازی Nowhere Prophet است و باید به عنوان رهبری قادر عمل کنید و توانایی شناخت دنیای بازی و تاثیر جریان های الکتریکی را داشته باشید. شما آخرین امید یک گروه بی پناه هستید و آنها در سرتاسر یک دنیای بیابانی قرار گرفته اند و شانس زنده ماندنشان پایین است. مبارزه سلاح ها و ماشین های دیوانه وار از المان های اصلی بازی است و این نبردها مبتنی بر کارت هستند. شما می توانید از بین کارت ها انتخاب کنید و هروقت نوبتتان شد، استراتژی خود را بچینید. نباید فراموش کنید که هر بازیکن می تواند از قدرت شانس خود استفاده کند و پیروان خود را در صفحه بازی وارد کند.

Nowhere Prophet Deluxe Edition PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.00.023-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Nowhere-Prophet

نقشه های جدیدی به بازی Nowhere Prophet اضافه شده است که باعث افزایش تاکتیک مبارزات و تنوع آنها در این سیستم می شود. هدفتان را فراموش نکنید و تا می توانید محتوای جدیدی به بازی اضافه کنید. در طول سفری که طی می کنید، شما منابع لازم را ندارید و باید در موقعیت هایی قرار بگیرید که پیروان شما برای تان منبع جور کنند و حتی از نیروهای غریبه برای این کار کمک بگیرید. باید مسیر خود را با شانس انتخاب کنی و واحدهای بیشتری برای مقاوت در برابر دشمنان به کار گیرید. کارت های قوی تر پس از پیروزی در نبردها به شما داده می شود و می توانید با لول آپ شدن، سطح مهارت هرکدام از آنها را نیز بالا ببرید. مبارزه عدالت بسیار لذت بخش است و برای غلبه بر دشمنان باید کارت ها را باهم ترکیب کنید و تاثیر آنها را بیشتر کنید. کارت ها عملکردی متفاوت نسبت به همدیگر دارند و تنها مربوط به مبارزات نمی شوند. به طور مثال هروقت زخمی شدید، باید از کارت های سلامت استفاده کنید و خودتان را به پایگاهی امن برسانید.

info

Take on the role of a powerful leader and mystic. Empowered with the gifts of technopathy, the ability to sense and affect electrical currents. You are the last hope to a band of outcastes and refugees. Lead them across the randomly generated wastelands. Pick fights with greedy slavers and crazy machines using the turn-based card combat. Can you survive long enough to reach the mysterious Crypt?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10, 7 or Vista

Processor: 2 GHz

Memory: 4096 MB RAM

Storage: 1 GB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.00.023-PLAZA با لینک مستقیم

———————

دانلود بازی Nowhere Prophet Deluxe Edition-PLAZA با لینک مستقیم