دانلود بازی Nowhere Station برای کامپیوتر

در بازی Nowhere Station ربات هایی را در اختیار خواهید داشت که در یک سیاره مرموز قرار دارند و سعی می کنند که از کیان خودشان دفاع کنند. این ربات هرچه قدر که از خدای ساختگی خودشان به دور باشند، کمتر دچار احساسات می شوند و راحت تر می توانید آنها را شکست دهید. برخی از این ربات ها هنوز به مرحله آخر نرسیده اند و در حال تعمیر هستند، اما بازهم می توانند در نبردها شرکت کنند و نرمال محسوب می شوند. شما کنترل یکی از این ربات ها را برعهده می گیرید و سعی می کنید که بدون نابودی و خدشه وارد شدن به ایستگاه فضایی، این ربات های مهاجم را نابود کنید. این یک ماموریت بزرگ است و باید حواستان به حفظ ایستگاه های فضایی باشد. شما تنها می توانید به صورت دیوار به دیوار حرکت و برنامه های تهاجمی خود را اجرا کنید. در این صورت است که پیروزی از آن شما خواهد بود.

Nowhere Station PC-Unleashed

دانلود-بازی-Nowhere-Station

باید تجهیزات را در کسری از ثانیه پیدا کنید و مدام شلیک کنید. بازی Nowhere Station دارای اکشن فوق العاده سریعی است و کم کم می توانید به مهارت بالایی برسید. شما باید چند ثانیه هم در مبارزات مکس نداشته باشید و ارتقای سلاح های خود را وقتی انجام دهید که ربات ها در فاصله بیشتری از شما قرار گرفته اند. در حین تیراندازی، برنامه ربات ها تغییر می کند و می توانند از جایگاه های دیگری به شما حمله ور شوند. سیستم گرافیکی بازی وق العاده است و یک ترکیب رنگی بسیار جذاب به شما ارائه می کند. در این ترکیب رنگی، شلیک ها و دشمنان کاملا مشخص هستند و نورپردازی هم به بهترین شکل صورت می گیرد. بازی بسیار ساده است و تنها روی ارائه یک گیم پلی اعتیادآور تمرکز کرده اند. اما یقینا می توانید با این اثر سرگرم شوید و با سیستم ارتقا، مدام در بازی پیشرفت کنید.

info

As a Station flies into a mysterious nebula, most of robots go insane – they unite into cults worshiping Perfection, or unknown God, or Great Toaster, whatever. The less sense it makes – the better.

Some robots however were on maintaince, so they stayed normal. You take control of one of such machines and try to take down these robo-cults before they ruin the Station and get us all vanished for good.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 10

Processor: intel i3

Memory: 4 GB RAM

Graphics: discrete, 2GB

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای Unleashed.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Nowhere Station-Unleashed با لینک مستقیم