دانلود بازی Nowhere Station برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در بازی Nowhere Station ربات هایی را در اختیار خواهید داشت که در یک سیاره مرموز قرار دارند و سعی می کنند که از کیان خودشان دفاع کنند. این ربات هرچه قدر که از خدای ساختگی خودشان به دور باشند، کمتر دچار احساسات می شوند و راحت تر می توانید آنها را شکست دهید. برخی از این ربات ها هنوز به مرحله آخر نرسیده اند و در حال تعمیر هستند، اما بازهم می توانند در نبردها شرکت کنند و نرمال محسوب می شوند. شما کنترل یکی از این ربات ها را برعهده می گیرید و سعی می کنید که بدون نابودی و خدشه وارد شدن به ایستگاه فضایی، این ربات های مهاجم را نابود کنید. این یک ماموریت بزرگ است و باید حواستان به حفظ ایستگاه های فضایی باشد. شما تنها می توانید به صورت دیوار به دیوار حرکت و برنامه های تهاجمی خود را اجرا کنید. در این صورت است که پیروزی از آن شما خواهد بود.

Nowhere Station PC-Unleashed

دانلود-بازی-Nowhere-Station

باید تجهیزات را در کسری از ثانیه پیدا کنید و مدام شلیک کنید. بازی Nowhere Station دارای اکشن فوق العاده سریعی است و کم کم می توانید به مهارت بالایی برسید. شما باید چند ثانیه هم در مبارزات مکس نداشته باشید و ارتقای سلاح های خود را وقتی انجام دهید که ربات ها در فاصله بیشتری از شما قرار گرفته اند. در حین تیراندازی، برنامه ربات ها تغییر می کند و می توانند از جایگاه های دیگری به شما حمله ور شوند. سیستم گرافیکی بازی وق العاده است و یک ترکیب رنگی بسیار جذاب به شما ارائه می کند. در این ترکیب رنگی، شلیک ها و دشمنان کاملا مشخص هستند و نورپردازی هم به بهترین شکل صورت می گیرد. بازی بسیار ساده است و تنها روی ارائه یک گیم پلی اعتیادآور تمرکز کرده اند. اما یقینا می توانید با این اثر سرگرم شوید و با سیستم ارتقا، مدام در بازی پیشرفت کنید.

info

As a Station flies into a mysterious nebula, most of robots go insane – they unite into cults worshiping Perfection, or unknown God, or Great Toaster, whatever. The less sense it makes – the better.

Some robots however were on maintaince, so they stayed normal. You take control of one of such machines and try to take down these robo-cults before they ruin the Station and get us all vanished for good.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 10

Processor: intel i3

Memory: 4 GB RAM

Graphics: discrete, 2GB

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای Unleashed.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Nowhere Station-Unleashed با لینک مستقیم

ADs