دانلود بازی Octogeddon برای کامپیوتر

جدیدترین اثر خالق بازی Plants vs. Zombies تحت عنوان دانلود بازی دانلود بازی Octogeddon در ۸فوریه ۲۰۱۸ منتشر شد. تجربه‌کنندگان بازی Octogeddon در این اثر اکشن آرکید نقش یک اختاپوس دیوانه را بر عهده خواهند داشت. موجودی خشمگین و افسارگسیخته که بنا به دلایل نامعلومی کمر به نابودی کامل دنیا بسته است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند. در این میان مهم‌ترین ابزار اختاپوس خشمگین ما برای رسیدن به هدف دیوانه‌وار خود پاهای چندگانه‌ی او هستند. پاهایی که هر کدام از آن‌ها این قابلیت را دارند تا ویژگی‌های رفتاری حیواناتی نظیر مرغ، مار، زنبور عسل یا خرچنگ را به خود بگیرند و در قالب شکل‌های گوناگون به مدد صاحب انتقام‌جوی خود بیایند. خالق بازی Octogeddon این اثر را در مجموع یک بازی ساده توصیف می‌کند که مکانیزم‌های موجود در گیم‌پلی آن توسط تمامی افراد دست یافتنی خواهد بود و در عین‌حال آن دسته از گیمرهایی که بخواهند وقت بیشتری را با این بازی بگذرانند هم می‌توانند عمق مناسبی را در گیم‌پلی این بازی یافته و به هیچ‌وجه از تجربه کردن آن خسته نشوند.

Octogeddon PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-Octogeddon

اختاپوسی عظیم و جهش یافته که تنها یک ماموریت دارد: ویرانگی دنیا!

ایده‌ی ساخت بازی Octogeddon پس از جدایی جورج فن از استودیو PopCap و به موجب شرکت او در یک مسابقه‌ی بازی‌سازی به ذهنش رسید. مسابقه‌ی جالبی به نام Ludum Dare که شرکت‌کنندگان حاضر در آن باید در عرض ۴۸ ساعت به طراحی یک بازی‌کامپیوتری کامل می‌پرداختند؛ آن‌هم در شرایطی که تمامی مراحل ساخت این بازی‌ را خود به تنهایی انجام دهند. پس از شرکت کردن بازی Octogeddon در مسابقه‌ی Ludum Dare و کسب مقام دوم در این مسابقه، جورج فن تصمیم گرفت ایده‌ی اصلی موجود در این بازی را گسترش دهد و Octogeddon را به یک بازی واقعی تبدیل نماید. به همین دلیل او استودیوی مستقل و کوچکی به نام All Yes Good را تشکیل داد و به کمک چند تن از دوستان سابق خود در استودیو PopCap، به کار بر روی تکمیل این پروژه پرداخت.

در واقع افرادی نظیر کرت فایفر، تاد سمپل و ریچ ورنر (که وظیفه‌ی طراحی شخصیت‌ها و جنبه‌های هنری این بازی را بر عهده دارد) جورج فن را در امر ساخت بازی Octogeddon همراهی می‌کنند تا شاید بتوانند بار دیگر تجربه‌ای موفق نظیر بازی PvZ را رقم بزنند. گفتنی است که تمام هزینه‌ها‌ی لازم برای تولید بازی Octogeddon به طور کامل توسط خالق این بازی تامین گردیده است و جورج فن علاوه بر دوری جستن از استودیوهای بازی‌سازی ریز و درشت به منظور تامین بودجه‌ی مورد نیاز برای تولید این بازی، از مُد این روزهای دنیای بازی‌های کامپیوتری یعنی شرکت در پروسه‌ی کراودفاندینگ نیز پرهیز کرده است.

منبع توضیحات: بازی نما

 

مشاهده تریلر بازی:

 

تصاویری از محیط بازی:

اسکرین-شات-بازی-Octogeddon اسکرین-شات-بازی-Octogeddon

اسکرین-شات-بازی-Octogeddon اسکرین-شات-بازی-Octogeddon

اسکرین-شات-بازی-Octogeddon اسکرین-شات-بازی-Octogeddon

info

You are Octogeddon, a massive mutant octopus with one mission: DESTROY the world! Grow more tentacles and evolve each of them into deadlier and deadlier weapons until you become the ultimate eight-legged killing machine!

  • Simple 2-button control scheme makes it easy to pick up and play
  • You’ve played Shoot-Em-Ups, but have you ever played a brand new genre of game called Spin-Em-Up? Dive into this new experience and SPIN TO WIN!
  • Deep customization: Attach different animals as weapons to each of your arms! The combinations are endless, and deciding what to upgrade is super satisfying!
  • A variety of enemies each requiring different tactics to fight. And boss battles too!
  • Wreaking havoc and destroying cities as a massive mutant octopus = Great stress relief! Some doctors will agree!
  • From the guys that brought you the original Plants vs. Zombies
  • Ridiculously fun and ridiculously ridiculous!!
سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher
Processor: 2.0Ghz Dual core CPU (any Core 2 Duo or AMD X2 or better)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 1 GB RAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 700 MB available space
Sound Card: DirectX® 9.0c compatible sound card

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or higher
Processor: Any Quad-core Intel or AMD Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 2GB 3D DirectX 9 Compatible video card
DirectX: Version 9.0c
Storage: 700 MB available space
Sound Card: DirectX® 9.0c compatible sound card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Octogeddon-TiNYiSO با لینک مستقیم