دانلود بازی Opus Magnum 20180130 (18273)-GOG برای کامپیوتر

دانلود بازی Opus Magnum اثری بسیار موفق می باشد که در ۷دسامبر ۲۰۱۷ برای اولین بار معرفی گردید. این بازی در سبک پازل، شبیه سازی و برنامه ریزی می باشد که توسط استودیو Zachtronics توسعه داده شده و منتشر شده است. این استودیو به خاطر عناوینی همچون SpaceChem و SHENZHEN I/O توانسته اعتبار و محبوبیت مناسبی برای خود کسب کند. شما در این بازی ماشین هایی طراحی می کنید که معجون ها، سموم و بسیاری چیزهای دیگر را با به کارگیری پیچیده ترین ابزار یک مهندس شیمی به نام “موتور انتقال” ترکیب خواهد کرد. Anataeus Vaya که به عنوان متعهدترین شیمیدان نسل خود شناخته شده است، موقعیت جدید خود به عنوان سرپرست شیمی دان در خانه ی Van Tassen را پذیرفته است. Van Tassen قدیمی ترین و ثروتمندترین خانه ی کهن موجود در شهر است. اما تهدیدها و خطرات بسیار زیادی این خانواده را فراگرفته که شاید یک مهندس شیمی به تنهایی کافی نباشد. دانلود بازی Opus Magnum آخرین اثر استودیو Zachtronics می باشد که عنوانی معمایی با پایان آزاد می باشد. در تمامی حربه های مکانیکی و پیچیده ی موتور انتقال استاد شوید و از آن برای ساخت پادزهرهای حیاتی، اسلحه کشنده، سنگ های قیمتی و بسیاری چیزهای دیگر استفاده کنید.

opus_magnum_20180130_(18273) PC-GOG

دانلود-بازی-Opus-Magnum

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Opus-Magnum دانلود-بازی-Opus-Magnum

دانلود-بازی-Opus-Magnum دانلود-بازی-Opus-Magnum

دانلود-بازی-Opus-Magnum

info

Hailed as the most promising alchemist of his generation, Anataeus Vaya has just accepted a position as Head Alchemist of House Van Tassen, the oldest and richest of the city’s ancient Houses. But dangers lurk behind the family’s opulent facade, and alchemy alone may not solve every problem. Opus Magnum is the latest open-ended puzzle game from Zachtronics, the creators of SpaceChem, Infinifactory, TIS-100, and SHENZHEN I/O. Master the intricate, physical machinery of the transmutation engine— the alchemical engineer’s most advanced tool— and use it to create vital remedies, precious gemstones, deadly weapons, and more.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10
Processor: 2.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1366 x 768
DirectX: Version 10
Storage: 600 MB available space

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10
Processor: 2.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1920 x 1080
DirectX: Version 10
Storage: 600 MB available space

راهنمای نصب

۱) فایل های دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

۲) اقدام به نصب بازی کنید. عناوین GOG به صورت DRM-Free هستند و نیازی به کرک ندارند. پس از اتمام نصب، می توانید بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
لینک دانلود

دانلود بازی opus_magnum_20180130_18273-GOG با لینک مستقیم

رمز فایل

www.downloadha.com