دانلود بازی OPUS Rocket of Whispers v3.9.0 برای کامپیوتر

سرانجام عنوان موفق OPUS Rocket of Whispers پس از کسب امتیازات و جوایز بسیار مناسب در گوشی های هوشمند، در ۸فوریه ۲۰۱۸ در شبکه استیم منتشر شد. این بازی اثری در سبک ماجراجویی و با داستانی غنی می باشد که استودیو Sigono Inc آن را توسعه داده و منتشر کرده است. بازی OPUS: Rocket of Whispers روایت‌گر داستانی آخرالزمانی است؛ جایی که جان به همراه خانواده‌اش به دیدن یک مراسم باستانی رفته تا جادوگران را مشاهده کند؛ اشخاصی که دنیا را در صلح و آرامش نگه داشته‌اند و وظیفه‌شان تامین امنیت است. اما طولی نمی‌کشد که یک بیماری باعث مردن تمامی مردم آن سرزمین می‌شود و جان به همراه فِی، دو شخصیت اصلی داستان، تنها بازمانده‌های این اتفاق غیر منتظره هستند. از آن‌جایی که فی یکی از ۱۲ جادوگر منتخب است، وظیفه دارد یک راکت بسیار بزرگ را از نو بازسازی کند (کاری که تقریبا غیر ممکن به نظر می‌رسد) تا مردگان را به روش‌های سنتی خود خاکسپاری کنند.

OPUS Rocket of Whispers PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-OPUS-Rocket-of-Whispers

حال شما که کنترل جان را بر عهده دارید، در این راه به فی کمک خواهید کرد و وظیفه‌تان جمع‌آوری اجزای مختلف برای سرهم کردن این راکت است. یکی از ویژگی‌های خوب داستان، وجود صحنه‌های سینمایی است که با پیش‌روی شما در طول بازی به نمایش در می‌آید. زمانی که شما به دیدن مراسم رفتید، پسربچه کوچکی بیش نبودید، ولی حال ۲۵ سال از آن ماجرا می‌گذرد و مخاطب هیچ ایده‌ای ندارد که در این سال‌ها چه اتفاقاتی افتاده است. از این‌رو در جریان ویدیوهای سینمایی مختلف، داستان بازی پله به پله برای شما بازگو می‌شود و وقایع را به‌خوبی درک خواهید کرد.

از نظر گیم‌پلی، با یک بازی ماجراجویی طرف هستیم که در جریان‌ آن باید بگردید و آیتم‌هایی را که از شما خواسته می‌شود، در دنیای بازی پیدا کنید. همچنین برای عبور از بعضی از نقاط دانلود بازی OPUS Rocket of Whispers باید آیتم‌هایی خاص، نظیر پوتین برای عبور در داخل برف، داشته باشید؛ زیرا جهان بازی پوشیده از برف است و برای عبور کردن از مناطق مورد نظر، باید امکانات مناسب را داشته باشید. حال با وجود پیدا کردن آیتم‌های اصلی بازی، پیدا کردن مواردی که لازمه‌ی عبور شما از محیط‌های مختلف است، خود دلیلی است که بیش از پیش جذب بازی خواهید شد و هر بار با خود می‌گویید که کمی دیگر بازی کنم تا این بخش را نیز پشت سر بگذارم.

منبع توضیحات: زومجی

تصاویری از محیط بازی:

اسکرین-شات-بازی-OPUS-Rocket-of-Whispers اسکرین-شات-بازی-OPUS-Rocket-of-Whispers

اسکرین-شات-بازی-OPUS-Rocket-of-Whispers اسکرین-شات-بازی-OPUS-Rocket-of-Whispers

اسکرین-شات-بازی-OPUS-Rocket-of-Whispers اسکرین-شات-بازی-OPUS-Rocket-of-Whispers

info

Rocket of Whispers takes place in a distant world that was brought to its knees by an apocalyptic plague. Earthbound spirits now wander the ruins of their homeland, unable to move on to the afterlife. The story centers around John, the son of a rocket engineer, and Fei, a witch who awoke from twenty years of cryogenic sleep. Together, they must gather what little material they can find to build a rocket, and launch a space burial to return the wandering souls to their final resting place.

Rocket of Whispers is a single-player adventure where players explore a vast snowy wasteland for rocket materials. As you dig through ruins and craft equipment to travel further, the story behind the demise of their world will slowly unfold through the artifacts you find.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 10
Processor: 1.4 GHz Dual Core or Greater
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 256 MB OpenGL 2.0 compatible graphics card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com