دانلود بازی Original Journey v3.0 برای کامپیوتر – سفری ماجراجویانه با آتو

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Original Journey شما را در نقش یک سرباز تازه کار قرار می دهد که باید بتوانید در ارتش فضایی شرکت کنید و خود را به یک قهرمان افسانه ای تبدیل کنید. ماموریت شما بسیار خطرناک است و باید بتوانید مردم خود را نجات دهید و تاثیرات خود را روی آنها بپردازید. بازی دارای سطوح مختلفی می باشد که می توانید به منظور تغییر سیاره آنها را انجام دهید و با سلاح های خود به نبرد عازم شوید.

سلاح های علمی زرادخانه ای به صورت تخیلی در بازی قرار داده شده است تا مهارت های خود را بهبود دهید و از سلاح های بهتری در این راستا استفاده کنید. انبوهی از دشمنان در دانلود بازی Original Journey حضور دارند که باید بتوانید برای کشف حقیقت آنها را نابود کنید و در نهایت با ویژگی های باستانی بازی همراه شوید.

Original Journey v3.0 PC-HI2U

دانلود-بازی-Original-Journey

با دانلود Original Journey وظیفه شما کشف اسرار پنهان است و می توانید برای این منظور صدها سطح بسیار هیجان انگیز را سپری کنید. گیم پلی بازی نیز کمک می کند که به صورت مکانیکی از سلاح های خود استفاده کنید و از برجک های قدرتمند نیز استفاده می کنید. استراتژی در بازی سهم بزرگی دارد و باید برای قدرتمند تر کردن خودتان از سلاح های بهتری استفاده کنید. سایر ماموریت های بازی نیز در خدمت کمک به شما هستند و باید بتوانید طبف گسترده ای از تجهیزات را داشته باشید. زره های مکامیکی در سطوح بعدی دیده می شوند و می توانند در مسیر حرکتی شما کمک زیادی به شما داشته باشند.

صحنه های اکشن در دانلود بازی Original Journey هیجان انگیز ظاهر می شوند و می توانید بافت با کیفیت آنها را مشاهده کنید. محیط بازی بسیار عالی و با اتسمفر کشورهای جنگ زده دیده می شوند که حس و حا خوبی را القا می کند. گیم پلی ساده و روان نیز کمک می کند که بازی بیش به سمت اعتیادآور ظاهر شدن برود.

info

You are a rookie soldier in the army of a space faring race, under the command of a legendary war hero. Your mission is dangerous, but the fate of your people depends on your success. Battle your way across the ever-changing surface of Planet Shadow with an arsenal of sci-fi weapons and mech armor, improve your skills and upgrade your gear.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/7
Processor: Intel Core 2 Duo or equivalent
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4000
DirectX: Version 9.0
Storage: 400 MB available space
Sound Card: Any

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8/10
Processor: Intel i5 or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 8800 or Radeon
DirectX: Version 9.0c
Storage: 800 MB available space
Sound Card: Any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Original Journey v3.0-HI2U با لینک مستقیم